دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرنامه مجری مستقیم و بدون واسطه تورهای آفریقای جنوبی، برزیل و آرژانتین، برزیل، استرالیا، ژاپن و کره جنوبی، کوبا، بارسلون، پاریس، ونیز، رم، زوریخ، مونیخ، وین، کانادا، بوداپست، پراگ، برلین در نوروز ۹۹ است.

«ما متعهد به ارائه خدمات در بالاترین سطح رضایت مندی هستیم.»
با ما تفاوت را احساس کنید. تنها کافی است با سفرنامه تماس بگیرید!
مکان های باورنکردنی زیادی در آفریقای جنوبی وجود دارد که ممکن است شما یک عمر خود را صرف کاوش در آن کنید.
در تور آفریقای جنوبی شما از جاذبه های گردشگری بسیاری دیدن خواهید کرد. در این پست مروری بر جاذبه های باورنکردنی در آفریقای جنوبی شده است و خواهید فهمید که چرا بسیاری از مردم سفر به آفریقای جنوبی را انتخاب می کنند. چرا آفریقای جنوبی به طور فزاینده ای تبدیل به یک مقصد تعطیلات شده است؟
مکان گردشگری شماره ۱: ژوهانسبورگ و سووتو آفریقای جنوبی
ژوهانسبورگ ممکن است به اندازه کیپ تاون زیبا نباشد، اما هنوز هم یکی از مکان های دیدنی در آفریقای جنوبی محسوب می شود. اصلی ترین مرکز بین المللی در آفریقای جنوبی، جوزی علاوه بر زیبایی، چیزهای بیشتری برای ارائه دارد. بزرگ ترین شهر آفریقای جنوبی چند موزه عالی دارد. هنر خیابانی هم در این شهر بسیار پرجنب وجوش است.
در بین دیدنی های ژوهانسبورگ، موزه آپارتاید وجود دارد که مکانی خارق العاده برای کسب اطلاعات بیشتر درباره گذشته های دور و بهترین بخش شهر برای تحسین هنرهای خیابانی است.
مکان گردشگری شماره ۲: کیپ تاون در آفریقای جنوبی
کیپ تاون که به عنوان شهر مادر شناخته می شود، یکی از زیباترین شهرهای جهان است. هیچکس منکر نمی شود که کیپ تاون یکی از خارق العاده ترین مکان ها برای بازدید در آفریقای جنوبی است. این شهر به معنای واقعی کلمه دارای تمام ویژگی های جذاب است.
حتماً در یک روز مشخص به آنجا بروید. وقتی در کیپ تاون هستید، نباید Table Mountain را از دست بدهید. زیرا مناظر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار