آخر خرداد، پایان زمان تعمیر واحدهای مسکونی سیل زده مازندران

فارس نیوز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۶
مدیرکل بنیاد مسکن مازندران با بیان اینکه واحد تعمیری در مناطق سیل زده 2 هزار900 واحد است، گفت: مردم در حال اجرای واحد تعمیری هستند و برنامه ما این است که تا پایان خرداد واحدهای تعمیری به اتمام برسد تا مردم به زندگی عادی خود برگردند.

محمد خانی نوذری در گفت وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری درباره خدمات این نهاد در سیل اخیر اظهار کرد : 30 میلیارد تومان وام بلاعوض به 6 هزار واحد تخریبی و تعمیری روستایی استان به مردم پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه واحد تعمیری در مناطق سیل زده 2 هزار و 900 واحد است، افزود: مردم در حال اجرای واحد تعمیری هستند و برنامه ما این است که تا پایان خرداد واحدهای تعمیری به اتمام برسد تا مردم به زندگی عادی خود برگردند.
مدیرکل بنیاد مسکن مازندران با بیان اینکه عملیات اجرایی به سرعت انجام می شود، تصریح کرد: از 600 واحد احداثی مناطق سیل زده آواربرداری و پی کنی 280 واحد شروع شده و برای 140 واحد پروانه صادر و در 50 واحد فونداسیون اجرا شده است.
خانی نوذری با اشاره به اینکه مشکل خاصی در پرداخت تسهیلات نداریم، خاطرنشان کرد: 4 هزار و 600 نفر به بانک عامل برای تسهیلات بانکی احداثی، معیشتی و تعمیری معرفی شدند تقاضا داریم تا بانک ها همکاری کنند که وام زودتر به دست مردم برسد تا سرعت بازسازی افزایش یابد.
این مسؤول یادآور شد: با مشارکت مردم و با مساعدتی که از طرف دولت شده است مشکلی نداریم و کار به سرعت انجام می شود.
انتهای پیام/86051/ج/و