به گزارش جام نیوز ، مقامات رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه دستور تخریب مسجدی را در شهرک "سلوان" در قدس شرقی صادر کردند.
▪️ بنابر گزارش خبرگزاری رسمی فلسطنی "معا"، مرکز اطلاعات "وادی حلوه -سلوان" اعلام کرد که ماموران رژیم صهیونیستی ابلاغیه تخریب چند مکان از جمله مسجد "القعقاع" در محله "ابوتایه" در شهرک سلوان را در مقابل این مکان ها آویزان کردند.
▪️ مساجد و عبادتگاه ها در شهر اشغالی قدس همچنان در معرض تهدید ویرانی از سوی شهرداری رژیم اسرائیل است. مسجد القعقاع در شهرک سلوان نیز چندین سال است که در دستور تخریب رژیم صهیونیستی قرار گرفته است.
▪️ اهالی محله "ابوتایه" در این باره گفتند که ماموران شهرداری اشغالگران، هراز چندگاهی دستور تخریب مسجد یاد شده را ابلاغ کرده و ادعا می کنند که آن یک مسجد نیست بلکه یک مکان مسکونی است.
▪️ به گزارش "معا"، «خالد ابوتایه» عضو کمیته دفاع از اراضی سلوان نیز در سخنانی گفت که مقامات اسرائیلی چند سال است که به دنبال تخریب این مسجد هستند و دادگاه رژیم صهیونیست طی ماه جاری جلسه ای را برای بررسی دستور صادر شده جهت تخریب مسجد برگزار خواهد کرد.
▪️ رژیم صهیونیستی در حالی به اقدامات و سیاست های ضد فلسطینی خود ادامه می دهد که طی روزهای اخیر برخی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس از جمله امارات و بحرین روابط خود را به طور کامل با این رژیم عادی کردند و مناسبات سیاسی و اقتصادی و تجاری با این رژیم را آغاز کردند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار