زرینچه: استقلال پول حفظ پاتوسی را نداشت

تابناک جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۵

جواد زرینچه، سرپرست تیم استقلال گفت: اگر چه شرایط مالی برای حفظ پاتوسی نداشتیم، اما بازیکنان جوانی داریم که حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت.
به گزارش تابناک ورزشی، چواد زرینچه درباره شرایط استقلال  در اردوی ترکیه  اظهار داشت: یک دیدار تدارکاتی برابر تیمی از نیجریه برگزار کردیم. خدا را شکر مصدومی نداریم و تمرینات خوبی را سپری کرده ایم.  وی در مورد نگرانی هواداران استقلال بابت عدم تمدید قرارداد آیاندا پاتوسی تصریح کرد: اگر به تاریخ استقلال نگاه کنید، بازیکنان زیادی آمده و رفته اند. به لحاظ مالی شرایطی نداشتیم که پاتوسی را حفظ کنیم. با این وجود، جوان های خوبی داریم و با حمایت هواداران، همه از نگرانی درمی آیند. بچه هایی داریم که در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت.
سرپرست تیم استقلال در خصوص شایعه درگیری بین دو بازیکن در اردوی ترکیه عنوان کرد: هیچ خبری نبود. همیشه کنار بچه ها هستیم و به خوابگاه آن ها سر می زنیم و هیچ درگیری هم به وجود نیامده است. زرینچه در واکنش به این سؤال که آیا استراماچونی از امکانات کمپ تمرینی استقلال رضایت دارد یا نه، گفت: کمپ ما ایده آل نیست، اما بد هم نیست و به قول معروف کارمان را راه می اندازد. استراماچونی از شرایط رضایت دارد.

سرخط اخبار