سرپرست بسیج رسانه شهرستان ورامین با بیان اینکه هفته بسیج، هفته بزرگداشت ارزش های اسلامی و انقلابی است، گفت: بسیج مختص یک مکان و زمان نیست بلکه یک تفکر بوده که به زودی دست به کارهای بزرگ تری خواهد زد چنانکه تاکنون به این موضوع دست یافته است.

محمدرضا اردستانی سرپرست بسیج رسانه شهرستان ورامین در گفت وگو با خبرنگار فارس، با اشاره به نقش غیرقابل انکار و روحیه ایثارگری بسیج در ابتدای انقلاب، دفاع مقدس و فتنه ۸۸ و دوران سازندگی، اظهار کرد: بسیج همواره در حوزه های مختلف امنیتی، اقتصادی و سیاسی حضور چشم گیری داشته است.
وی گفت: بسیج به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفته و در راه مقابله با توطئه دشمن و درس اقتصادی، پیشرو است؛ بسیج مختص یک مکان و زمان نیست بلکه یک تفکر بوده که به زودی دست به کارهای بزرگ تری خواهد زد چنانکه تاکنون به این موضوع دست یافته است.
سرپرست بسیج رسانه شهرستان ورامین با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس حضور بسیجیان نیز قابل توجه بوده است، افزود: بسیج و بسیجی به دور از هر فرقه، نژاد و مذهبی همیشه در کنار هم و تنها برای دفاع از نظام مقدس اسلامی در صحنه ها حضور داشته و دارد.
اردستانی با اشاره به اینکه بسیج به دنبال هدف های مقدس است، بیان کرد: ملاک و مبنای عمل بسیج، تفکر بسیجی است و اهداف این نهاد همان شاخصه های اسلام ناب بوده که در مفاهیم عدالت، امامت، اجتهاد و انتظار قابل بحث است.
وی خاطرنشان کرد: تفکر بسیجی رمز موفقیت در امور مختلف است و تجربه تاریخی نشان می دهد با این تفکر بسیاری از مشکلات رفع شده است.
سرپرست بسیج رسانه ورامین در پایان یادآور شد: امروز باید همه با هوشیاری کامل و بصیرت و تبعیت از مقام معظم رهبری در صحنه حضور داشته باشیم و در مقابل فتنه ها بایستیم تا در برابر مشکلات کنونی پیروز شویم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار