رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:

۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری شناسایی شدند

لوگوی خبرگزاری مهر خبرگزاری مهر . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۳:۴
شهرکرد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: چهار بیمار جدید مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری طی ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شدند.

به گزارش خبرنگار مهر ، مجید شیرانی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۴ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۳۷ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند .
وی تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست چهار مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ادامه داد: هم اکنون ۸۴ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۵۱ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات هستند.
وی اظهار داشت: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته دو مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش شده است و مجموع فوتی های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۷۴۲ نفر است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ادامه داد: هم اکنون ۱۲ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
لوگوی فرتاک نیوز فرتاک نیوز .