عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: امام خمینی(ره) با استقامت و مقاومت در مسیر حق توانست انقلاب را به پیروزی برساند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم ، حجت الاسلام والمسلمین محمد حاج ابوالقاسم دولابی در مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم که در شبستان امام خمینی(ره) حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد، با اشاره به تلاش های وافر حضرت نوح(ع) برای هدایت مردم، اظهار داشت: حضرت نوح(ع) می فرمایند که صبح و شب مردم را به سوی خدا دعوت کردم اما هرچه بیشتر دعوت کردم بیشتر از خدا و راه حق فاصله گرفتند و در برخی روایات آمده که طی 950 سال فقط 80 نفر ایمان آوردند و هدایت شدند.
وی با اشاره به توصیه های حضرت نوح(ع) به مردم در آیات 10 تا 12 سوره نوح بیان کرد: حضرت نوح(ع) ارتباط مستقیمی میان استغفار و گشایش روزی می بینند و به مردم توصیه می کند که استغفار کنید و خدای متعال بخشاینده است.
عضو خبرگان رهبری: ایران اسلامی بهترین کارنامه را در زمینه مقابله با کرونا دارد
عضو خبرگان رهبری: آمریکا امروز مصداق بارز طاغوت است
عضو خبرگان رهبری: تقویت بنیه دفاعی تاکید قرآن کریم است
عضو مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: پیامبر(ص) فرمودند که اگر خدا به کسی روزی داد باید شکر کند و اگر کسی احساس کرد که روزی او کم شده باید استغفار کند و اگر کسی اندوهگین است ذکر لا حول و لا قوة الا بالله را بگوید.
استاد حوزه علمیه با اشاره به ارزش و جایگاه استغفار تصریح کرد: امیرالمؤمنین(ع) می فرمایند خدا استغفار را سبب ریزش رزق و ریزش گناهان و رحمت مخلوقات قرار داده است.
مفسر قرآن کریم ادامه داد: امام خمینی(ره) با استقامت و مقاومت در مسیر حق توانست انقلاب را به پیروزی برساند، رهبر معظم انقلاب در رابطه با خصوصیات امام راحل این گونه فرمودند که یک خصوصیت در امام است و آن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری