سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند اعلام کرد: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا چهار ورودی این شهرستان از ساعت ۲۴ امشب مسدود می شود.

ایرنا: سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند اعلام کرد: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا چهار ورودی این شهرستان از ساعت ۲۴ امشب مسدود می شود.
مهدی حیدری عصر پنجشنبه در حاشیه برگزاری جلسه ستاد پیشگیری از ویروس کرونا شهرستان دماوند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به تدابیر اتخاذ شده به منظور جلوگیری از افزایش روند شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در بحث تردد از روز هشتم فروردین ماه در سطح شهرستان دماوند اعمال خواهد شد.
وی ادامه داد: بر همین اساس از ساعت ۲۴ امشب چهار ورودی شهرستان با همکاری نیروی انتظامی و پلیس راه مسدود و تردد خودروها پس از بررسی مدارک شناسایی سرنشینان و محل صدور بیمه نامه خودرو انجام خواهد شد.
سرپرست فرمانداری دماوند خاطرنشان کرد: چهار محور مدنظر شامل ورودی منطقه دوآب از سمت شهرستان ایوانکی، ورودی امامزاده هاشم(ع)، ورودی منطقه مشاء به شهر دماوند و ورودی سه راه روستای مهرآباد است.
حیدری یادآور شد: این محدودیت ها تا پایان تعطیلات ادامه داشته و در حوزه های دیگر نیز تدابیر لازم در نظر گرفته خواهد شد.
وی در ادامه نیز گفت: شهرستان دماوند با بسیاری از شهرستان های استان تهران متفاوت بوده و بسیاری از شهرستان ها با کاهش جمعیت و مسافرت شهروندان آنها به شرق استان تهران با خطر کمتری مواجه است.
این مقام مسئول افزود: در حال حاضر با ورود مسافران، میزبان حدود ٣ تا ۴ برابر جمعیت آماری شهرستان دماوند هستیم و امکانات حوزه بهداشت و درمان پاسخگوی مسافران حاضر در این شهرستان نیست.
حیدری گفت: امکانات موجود در بیمارستان شهرستان دماوند تا خردادماه سال جاری پیش بینی شده، اما ممکن است که با توجه به شرایط حاضر از نظر نیروی انسانی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار