ماجرای ابتلای دو پرسپولیسی به کرونا

داستان برنامه دردسرساز دربی برای مهرداد میناوند و علی انصاریان

لوگوی خبر آنلاین خبر آنلاین . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۷:۶
ابتلای مهرداد میناوند به کرونا و شرایط وخیم او همه را نگران کرده است.

سپهر ستاری : ابتلای مهرداد میناوند و علی انصاریان، دو پیشکسوت فوتبال به بیماری کرونا کل ورزش ایران را تحت تاثیر قرار داده و همه اهالی فوتبال اکنون برای سلامتی این دو نفر دست به دعا شده اند. در حال حاضر گفته می شود علی انصاریان شرایط بهتری نسبت به مهرداد میناوند دارد و وضعیت هافبک سابق پرسپولیس و تیم ملی ایران چندان جالب نیست. حال سوالی که برای همه به وجود آمده این است که میناوند و انصاریان چگونه مبتلا شدند و چرا شرایط میناوند تا این اندازه به وخامت کشیده شده است؟
ماجرا به روز 23 دی برمی گردد، جایی که مهرداد میناوند به همراه علی انصاریان مهمان ویژه برنامه باشگاه پرسپولیس برای دربی بودند و مسابقه را در استودیوی برنامه تماشا کردند. در جریان تماشای بازی ظاهرا پروتکل های بهداشتی به خوبی رعایت نشده و زمینه ساز انتقال بیماری شده است. به نظر می رسد مهرداد پیش از برنامه کرونا داشته و در روزهای بعدی علائم اولیه خودش را نشان می دهد و او با دکتر هاشمیان که از قدیم ارتباط خوبی باهم داشتند تماس می گیرد و به میناوند توصیه می شود که حتما به بیمارستان مراجعه کند و سی تی اسکن بدهد اما او چندان شرایط را جدی نگرفته و اقدامات درمانی لازم را انجام نمی دهد.
وضعیت میناوند چند روزی ادامه پیدا می کند و او پس از وخیم شد حالش مجددا با دکتر هاشمیان تماس می گیرد و دوباره به او توصیه می شود که هرچه سریع تر در بیمارستان بستری شود که میناوند راهی بیمارستان لاله می شود و در اسکن های آن جا مشخص می شود سطح درگیری ریه های ستاره سابق تیم ملی تا 80 درصد رسیده و اکسیژن خونش در حدود 40 است. در این بین با داروهای تجویز شده و اقدامات درمانی مانند تصفیه ریه و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار