ششصد و شصتمین شماره روزنامه فوتبال اصفهان

ناباوری از این همه ناداوری

لوگوی ایمنا ایمنا . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۱۰
ششصد و شصتمین شماره رسانه الکترونیک "فوتبال به وقت اصفهان" منتشر شد.

به کزارش خبرنگار ایمنا ، "ناباوری از این همه ناداوری" عنوان اصلی این روزنامه است که اشاره به اشتباهات داوری در دیدار ذوب آهن و نفت مسجد سلیمان دارد. در نیمه دوم این دیدار بازیکنان ذوب آهن توپ و میدان را در اختیار داشتند و نفتی ها فقط روی چند ضربه ایستگاهی فرصت داشتند که نتوانستند از آنها استفاده کنند تا در پایان بازی با تساوی بدون گل به اتمام رسید؛ این تساوی در حالی رخ داد که گل سالم ذوب آهن به اشتباه مردود اعلام شد.
"هر چه زحمت می کشیم داور با یک سوت آنها را به باد می دهد: تیتر دیگری از این رسانه است که به صحبت های رحمان رضایی پرداخته است. رضایی گفته: نفت مسجد سلیمان تعداد کمی ضدحمله زدند و در کل جریان بازی مسلط بودیم، اما چه فایده گلی که سالم می زنیم و داور روی خط است و می بیند را آفساید اعلام می کند. اگر جای شلوغی بود و خطای دید اتفاق می افتاد حرفی نداشتم، اما اینجا فقط یک بازیکن حضور داشت و نمی دانم چگونه آن را آفساید گرفت.
"به خاطر محرومیت من دربی را عقب انداختند" عنوان پایانی صفحه اول این نشریه است که اشاره به صحبت های نیکبخت واحدی دارد. نیکبخت در مورد دوران حضور خودش در پرسپولیس خاطره ای نقل کرده و گفته: یک بار خودم دو کارته شده و محروم بودم و به خاطر اینکه به دربی برسم، آن را عقب انداخته و به زمان دیگری موکول کردند. به هر حال بازهم می گویم یک مسائلی هست که همه در موردش صحبت می کنند و باید به آن رسیدگی شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار