شهردار نهاوند گفت: به منظور ادامه عملیات فاز اول اجرای طرح ساماندهی پیاده راه سعدی نهاوند ۲۵ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.

محمد حسین پور امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در نهاوند اظهار کرد: طرح احداث پیاده راه سعدی از جمله سه طرح مصوب بازآفرینی شهری است که حدود دو سال پیش به تصویب ستاد بازآفرینی کشور رسید و برای اجرا به ما ابلاغ شد.
وی با بیان اینکه عملیات اجرایی این طرح از اوایل سال گذشته آغاز شد و مغازه داران همکاری خوبی در این زمینه با ما داشتند گفت: این خیابان که از شلوغ ترین خیابان های نهاوند است متأسفانه به علت عدم رعایت قانون توسط دست فروشان به مکانی نامناسب تبدیل شده بود که این مساله مورد اعتراض مغازه داران و مردم قرار داشت.
شهردار نهاوند در خصوص اقدامات صورت گرفته برای اجرای طرح افزود: با شروع عملیات اجرایی در فاز اول با همکاری ادارات خدماتی امکانات زیرساختی مانند تامین گاز، برق، آب، مخابرات، کف فرش و اصلاح جداول انجام شد.
وی با بیان اینکه تاکنون برای اجرای زیرساخت های لازم ۱۲ میلیارد ریال هزینه شده است افزود: به منظور ادامه عملیات طرح ساماندهی خیابان سعدی امسال ۲۵ میلیارد ریال اختصاص یافته که از دو هفته پیش با توجه شروع کارهای عمرانی فعالیت مجدد در آن آغاز شده است.
وی گفت: با اجرای این طرح که با استفاده از نقشه برداری های کارشناسی انجام شده وضعیت خوبی در مرکز شهر هم به لحاظ ترافیکی و هم به لحاظ زیباسازی به وجود می آید.
حسین پور به دیگر طرح های در دست اقدام شهری نهاوند پرداخت و گفت: در حال حاضر طرح های عمران شهری خوبی مانند ساماندهی تپه ابوذر، طرح چهارباغ ورودی کرمانشاه و ساماندهی بخشی از مسیل شهر در دست اقدام است که اغلب آنها در شرف تکمیل بوده و با بهره برداری از آنها سیمای شهری مطلوب و توسعه یافته تر می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار