ورزشکاران در خط جهاد با دشمنان هستند

واحد مرکزی خبر پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین: غلامی و امثال آن از رویش های انقلاب هستند که در صحنه مقابله با استکبار ایستادگی می کنند

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ؛ سردار سپهر، جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفان در مراسم تجلیل از آرین غلامی، ورزشکار نوجوان و شطرنج باز حریف رژیم اشغال گر قدس که از مبارزه با این رقیب امتناع کرد، گفت: غلامی و امثال آن ها از رویش های انقلاب اسلامی هستند که در صحنه مقابله با استکبار جوانمردانه ایستادگی می کنند. امروز در برهه ای از زمان قرار داریم که خداوند متعال به ملت ما لطف کرده تا برگزیده بهترین امت تاریخ بشریت باشیم و توفیق تدین و جهاد در راه خداوند متعال را پیدا کرده ایم.
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: قران کریم به ما مسلمانان سفارش می کند تا با جان و مال و آبرو در برابر دشمنان مبارزه کنیم و در همین راستا اقدام شطرنج باز نوجوان ما به حدی ارزشمند بود که رهبر انقلاب ایشان را به دیدارشان پذیرفتند. یقینا حضرت ولیعصر ارواحنا فدا نیز از این اقدام خشنود خواهند بود و باید همواره در زندگی به وظایف دینی؛ مکتبی و انقلابی خود عمل کنیم.
سردار سپهر عنوان کرد: ورزشکارانی که در مقابل رژیم منحوس صهیونیستی مبارزه نمی کنند در واقع در میدان جهاد از مواهب زودگذر دنیایی امتناع کرده و حاضر نیستند با دشمن انسانیت و کودکان فلسطینی دست دوستی دهند.
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفان افزود: امثال آرین غلامی کسانی هستند که با دشمنان بشریت جهاد کرده و عناوین دنیایی را به رضایت الهی بخشیدند و اعتقاد داریم که همه ورزشکاران باید در تمام عرصه ها اخلاق ایثار و جهاد را سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی افزود: باید مبارزه با رژیم صهیونیستی را تعالی بخشیده و در زندگی برای مبارزه اهریمن های که دایم پیش روی ما هستند آماده شویم و اراده خود را در برابر نفس، ...