نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس با بیان اینکه افزایش شرط سنی پذیرش در دانشگاه فرهنگیان از ۲۲ سال به ۲۴ سال با موافقت وزیر، تصویب شد، گفت: توسعه زیر ساخت های فضای مجازی آموزشی در استان کردستان الزامی است.

شیوا قاسمی پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از تصویب افزایش سن پذیرش در دانشگاه فرهنگیان خبر داد و افزود: افزایش سن پذیرش دانشگاه فرهنگیان یکی از دغدغه ها و مطالبات داوطلبان کنکور سراسری بود که خوشبختانه پس از پیگیری های مجدانه و مکاتبات فراوان این مهم در جلسه شورای معاونین با موافقت وزیر آموزش و پرورش به تصویب رسید.
 نماینده مردم مریوان و سروآباد درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بحران کرونا باید به توسعه فضای مجازی آموزشی در استان کردستان توجه ویژه کرد تصریح کرد: تا تمام دانشجویان و دانش آموزان بدون نگرانی بر سرکلاس های آموزشی حاضر شوند.
 وی ادامه داد: توسعه فضای آموزش مجازی نیازمند برنامه ریزی و سرمایه گذاری بلند مدت است تا بتوان فرهنگ آموزش مجازی را نیز در کشور به نحو شایانی گسترش داد.
نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری افزایش مجدد سهم پذیرش دانشگاه فرهنگیان در استان کردستان، افزود: در هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی سهم ۴۴ نفری متعلق به آموزش و پرورش شهرستان مریوان بود که باتوجه به رشد سالانه تعداد دانش آموزان و افزایش سرانه آموزشی، نیاز شهرستان به نیروی انسانی کارآمد بسیار بیشتر خواهد بود و قطعا پیگیری افزایش تعداد پذیرش دانشجو به ویژه برای شهرستان های مریوان و سروآباد خواهم بود.
 عضو هیئت رییسه کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس با بیان اینکه افزایش شرط سنی پذیرش در دانشگاه فرهنگیان از 22 سال به 24 سال با موافقت وزیر، تصویب شد یادآور شد: توسعه زیر ساخت های فضای مجازی آموزشی در استان کردستان الزامی است./

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار