دانلود سریال گیسو به زودی میسر می شود. طی آخرین اخبار سینما، سریال گیسو بعد از پایان سریال دل مراحل تولید خود را آغاز می کند و خیلی زود از شبکه خانگی نمایش منتشر می شود.

آنچه دیگران می خوانند: ریحانه پارسا حامد بهداد را با خاک یکسان کرد!+ تصاویر جنجالی چهره وحشتناک بهنوش بختیاری غوغا به پاکرد!+تصاویر دیده نشده تجاوز به دختر18 ساله جلوی چشم پدرش / دختر بیچاره را جلوی هزار نفر بی عفت کردند! + عکس غم انگیز دلار 40 هزار تومانی در راه است؟ / واردات بسیاری از کالاها ممنوع شد ساعات اجرای طرح ترافیک تغییر کرد؟+جزئیات جدید عکس لورفته بهاره رهنما در آرایشگاه زنانه!+تصاویر دیده نشده
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
سریال گیسو ساخته ی جدید منوچهر هادی است که با ادامه ی داستانِ سریال پرآوازه ی خود یعنی «عاشقانه» باری دیگر قصد مخاطبین شبکه خانگی نمایش را مجذوب اثر خود کند.
چندی پیش بود که منوچهر هادی اعلام کرد بعد از به پایان رساندن سریال دل، پروژه ی جدیدی به نام «سریال گیسو» را شروع می کند که ماجرای آن برپایه کاراکتر گیسو در سریال عاشقانه است. او در اظهارات خود وعده ی حضور ستارگان اصلی ماجرا یعنی محمدرضا گلزار، ساره بیات، حسین یاری و هومن سیدی را داده بود و کمی بعد از این اظهارات، محمدرضا گلزار با انتشار تصویری در اینستاگرام، صحت و واقعیت توضیحات منوچهر هادی را تأیید کرد.
سریال گیسو با پتانسیل بالای خود، می تواند به یکی از پرفروش ترین و موفق ترین آثار شبکه خانگی در سال 99 تبدیل شود.
این در حالی است که سال 99 با حضور سریال های بسیار خوبی نظیر دل، آقازاده، هم گناه و قورباغه یکی از بهترین سال ها را در دهه ی اخیر تجربه کرده است.
به هرحال باید منتظر بمانیم و ببینیم که منوچهر هادی می تواند انتظارات مخاطبین را با داستان سریال گیسو برآورده کند یا خیر.
تاریخ ...

سرخط اخبار