سرمربی کروات جدید تیم ملی در نشست خبری خودش به سوالات زیادی پاسخ داد ولی سوالات دیگری باقی مانده که در عمل باید پاسخ آنها را بدهد
به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ماجرای تیم ملی فوتبال ایران و پیچیدگی های خاصی که بعد از نتایج ضعیف دور رفت مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی رخ داد و منجر به جدایی ویلموتس شد، به خودی خود سوالات زیادی را برای اصحاب رسانه و مخاطبین فوتبال ایجاد کرده بود که جانشین او باید در قبالش پاسخ گو می بود و حالا انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید تیم ملی هم سوالاتی به آن اضافه کرد که قرار بود در نشست خبری به آن پاسخ داده شود. اولین نشست خبری اسکوچیچ پس از انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی روز گذشته برگزار شد و سرمربی جدید تیم ملی که در طول این مدت پاسخگوی هیچ رسانه ای نبود اولین صحبت های خود را در حضور خبرنگاران انجام داد که به واکاوی رفع علامت سوال هایی که وجود داشت پرداختیم.
* لباس گشادِ تیم ملی بر تن سرمربی کوچک؟
از زمان انتخاب اسکوچیچ انواع و اقسام انتقادها، مخالفت ها و حمله ها به او و سران فدراسیون فوتبال صورت گرفت. کارنامه ضعیف او برای نشستن روی نیمکت تیم ملی صدای تعداد زیادی از پیشکسوتان و کارشناسان فوتبال را در آورده و حتی انتخاب او را توهین به مربیان ایرانی قلمداد می کردند.
این موضوع به شکل مستقیم و صریح در صحبت های مستقیم با اسکوچیچ مطرح نشد ولی در لفافه به آن اشاره شد و سرمربی تیم ملی هم قطعاً می دانست با چنین موضوعی مواجه می شود و کاملاً برای آن آماده بود.
یکی از فواید حضور من در تیم ملی ایران این است که با فوتبال ایران آشنا هستم. پنج سال در فوتبال باشگاهی حضور داشتم و ذهنیت بازیکنان و فوتبال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار