کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: استان قم ظرفیت ویژه و عظیمی دارد ولی متاسفانه عامدانه افرادی در مقابل استفاده از این ظرفیت ایستاده اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، علیرضا زاکانی جمعه شب در مراسم پرسش و پاسخ از نامزدهای مورد تایید شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم که به همت مجمع یاوران انقلاب اسلامی استان قم در تکیه شاه خراسان برگزار شد، با اشاره به اینکه امروزه کشور در آستانه یک تغییر بزرگ قرار گرفته است، اظهار کرد: این تغییر را هم انقلابیون و هم ضد انقلابیون درک کرده اند ولی هرکدام در این تغییر یک مقصد متفاوت را دنبال می کنند.
وی با بیان اینکه انقلابیون به دنبال زنده نگهداشتن اصل اهداف انقلاب در این تغییر بزرگ هستند، عنوان کرد: از اوایل دهه 80 ضد انقلابیون به این نتیجه رسیدند که در صحنه نمی توانند کاری از پیش ببرند و به صندوق های رای نفوذ پیدا کردند.
کاندیدای مورد تایید شورای هماهنگی اصولگرایان قم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ما 10 سال از پیوستگی های این افراد عقب هستیم و باید این تغییر را از درون صندوق های رای رقم بزنیم، مطرح کرد: تا زمانی که این تغییر شکل نگیرد نمی توانیم ادعای زنده نگه داشتن اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی را داشته باشیم.
وی با بیان اینکه ائتلاف اصولگرایان استان قم یک زیرساخت را برای برداشتن گام های بزرگ فراهم کرد، خاطرنشان کرد: نخستین تغییر باید از قم شکل بگیرد چراکه این استان به دلیل جایگاه بزرگ و ویژه ای که در کشور و جهان اسلام دارد باید این تغییر را مدیریت کند.
زاکانی با اشاره به اینکه قم تمام ظرفیت های رشد تکاملی را در خود دارد، تصریح کرد: بخش دوم تغییر، تغییر در اشکالاتی است که در مسؤولان وجود دارد؛ مجلس، دولت و قوه قضائیه باید در جایگاه خود باشند و در تحقق فرمایشات رهبری از یکدیگر سبقت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار