واعظی و جهانگیری پاسخ لفاظی های مقام رژیم صهیونیستی را دادند

پاسخ قاطع ایران به تهدید اسرائیل برای حمله به ایران

لوگوی خبر آنلاین خبر آنلاین . چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۴:۷
اسحاق جهانگیری و محمود واعظی، به تهدیدات رژیم صهیونیستی درباره حمله به ایران در صورت بازگشت آمریکا به برجام واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، آویو کوچاوی، رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی به دولت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا درباره بازگشت به توافق هسته ای، حتی در صورت سخت تر شدن شروط آن، هشدار داد و گفت که به نیروهایش دستور داده است آمادگی برای اقدام تهاجمی احتمالی علیه ایران در سال آینده را بالا ببرند .
این خبر با واکنش مقامات دولتی همراه شد. اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری، در حاشیه جلسه هئیت دولت با اشاره به هشدار رژیم صهیونیستی نسبت به برنامه ریزی برای حمله به ایران، گفت: اسرائیل در حدی نیست که در رابطه با این موضوع اظهار نظر کند .
همچنین، محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور، در حاشیه جلسه هئیت دولت، در پاسخ به این پرسش که واکنش ایران به ادعای اسرائیل برای حمله به جمهوری اسلامی در صورت بازگشت آمریکا به برجام چیست، اظهار کرد: هم مردم ما و هم مردم منطقه با ادبیاتی که مسئولان رژیم صهیونیستی تا الان داشته اند، آشنایی دارند. آنان بیشتر حرف می زنند و دنبال جنگ روانی هستند و عملاً نه برنامه ای دارند و نه توانایی دارند و نه از عهده این کار برمی آیند. 
وی افزود: در دفاع از ایران نیروهای مسلح ما ورزیده هستند و مانورهای مختلفی که ما داشته ایم، این علامتی است که ما قصد جنگ نداریم، ولی در زمینه دفاع از کشور جدی هستیم. 
رییس دفتر رییس جمهوری تصریح کرد: البته برخی مسئولان رژیم صهیونیستی فکر می کنند که هر حرفی که بزنند واشنگتن این حرف ها را می پذیرد؛ حالا یک ترامپی بود که او دامادی داشت و در حقیقت دامادش کارگزار صهیونیست ها در واشنگتن بود و یک سری کارها را انجام می داد و نظرات رژیم صهیونیستی را تأمین می کرد اما من فکر می کنم دولت جدید ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار