سهیلا بهادری گفت: هم زمان با شب آغاز امامت امام زمان (عج) طرح اطعام نیازمندان اجرا شد.

«سهیلا بهادری» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از جنوب کرمان، ضمن تبریک نهم ربیع الاول، گفت: هم زمان با شب آغاز امامت امام زمان (عج) طرح اطعام نیازمندان اجرا شد.
رابط کانون فرهنگی هنری ام ابیها روستای تل شیراز عنبرآباد بیان کرد: در همین راستا تعداد ۳۰۰ پرس غذای نذری با رعایت کامل نکات بهداشتی پخت شده و پس از بسته بندی درب منازل اهالی نیازمند ساکن شهر و چند روستای عنبرآباد توزیع شد.
وی ابراز کرد: طرح اطعام نیازمندان با جلب کمک های مومنانه خیرین و با مشارکت بچه های مسجدی کانون و موسسه خیریه نسیم مهربانی اجرا شد.
بهادری با تاکید بر حفظ کرامت نیارمندان اظهار کرد: برای حفظ کرامت و شان نیازمندان غذاهای نذری شبانه درب منازل آنها تحویل شد.
رابط کانون فرهنگی هنری ام ابیها روستای تل شیراز عنبرآباد اضافه کرد: یکی دیگر از برنامه های آغاز امامت امام زمان (عج) اجرای طرح ختم قرآن کریم بوده که با توجه به شیوع کرونا این طرح به صورت مجازی در حال برگزاری است.
وی ادامه داد: این طرح به نیت سلامتی امام زمان (عج) و تعجیل در فرج آن حضرت با حضور اعضای کانون برگزار می شود و به همین منظور هر یک از اعضای کانون یک جزء از قرآن کریم را تلاوت کرده و از طریق گروه مجازی کانون به ما اعلام می کند که کدام جزء را تلاوت کرده است.
بهادری عنوان کرد: از دیگر برنامه های کانون در سالروز آغاز امامت امام زمان (عج)، حضور در گلزار شهدا و غبارروبی مرقد تنها شهید روستا است.
رابط کانون فرهنگی هنری ام ابیها روستای تل شیراز افزود: شهدا از رهروان واقعی صاحب الزمان (عج) بودند و ما نیز در این روز در گلزار شهدا حضور یافته و با آرمان های این شهید تجدید میثاق ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار