کیسی بلویز، رئیس برنامه های شبکه HBO در مصاحبه جدید خود اطلاعات جدیدی از زمان انتشار سریال House of the Dragon را به اشتراک گذاشته است.

ماه آبان امسال بود که  شبکه HBO  پس از اینکه اولین  نسخه پیش درآمد  سریال Game of Thrones  (بازی تاج و تخت) را  لغو کرد ، ساخت سریال پیش درآمد دیگری از دنیای وستروس را تایید و اعلام کرد . این سریال قرار است House of the Dragon (خاندان اژدها) نام داشته باشد که براساس از داستانی در کتاب Fire & Blood (آتش و خون) در دست ساخت است که سفارش یک فصل کامل از آن داده شده و فصل اول سریال پیش درآمد جدید بازی تاج و تخت قرار است در ۱۰ قسمت تولید و منتشر شود. اتفاقات این سریال قرار است ۳۰۰ سال پیش از حوادث سریال اصلی رخ دهد و تمرکز آن روی شروع و پایان خاندان تارگرین خواهد بود که درواقع قرار است شاهد نمایش داستان A Dance with Dragon (رقص اژدهایان) که جنگ داخلی خاندان تارگرین بود باشیم. 
حال در جدیدترین  اخبار سینما و تلویزیون ، اطلاعات جدیدی از زمان انتشار سریال House of the Dragon منتشر شده است.  کیسی بلویز ، رئیس برنامه های شبکه HBO در مصاحبه با ورایتی گفت که بهترین حدس او این است که سریال پیش درآمد Game of Thrones که براساس خاندان تارگرین در دست ساخت است، در سال ۲۰۲۲ از شبکه HBO منتشر شود. این زمانبندی خیلی دور از انتظارات نبود. در حال حاضر مدت زمان بسیار کمی از تایید ساخت سریال House of the Dragon می گذرد و اکنون اتاق نویسندگان سریال در حال تشکیل شدن است و همچنین سریال برای مراحل پیش از تولید آماده می شود. بلویز اعتقاد دارد که زمان تخمین زده شده که حدود ۲ سال است، زمان خوبی برای تیم تولید سریال است تا فیلمنامه های قسمت های آن را بنویسند و همچنین فیلمبرداری آن انجام شود.
جرج آر آر مارتین ، خالق دنیای وستروس و  رایان ...

سرخط اخبار