پیوستن بازیگران ایرانی به پروژه های خارجی و برعکس آن، همیشه حاشیه هایی به همراه داشته است.

به گزارش تابناک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، نقش آفرینی بازیگران هر کشوری برای پروژه های دیگر کشورها امری عادی و طبیعی است و همیشه رواج دارد. اما در این میان مسئله مهمی که رعایت می شود بخش حرفه ای آن یعنی رسانه ای شدن پس از عقد قرارداد و حضور صد در صدی آن بازیگر در فیلم مورد نظر است این موضوع استثناء نمی شناسد و به طور قطع باید رعایت شود کما اینکه کشورهای پیشرفته انجام می دهند البته نباید از خبرهای درگوشی که توسط برخی رسانه ها منتشر می شود و ربطی به روابط عمومی فیلم یا عوامل آن ندارد، بگذریم، چون زیاد پیش می آید خبرهایی از منبع های موثق به گوش خبرنگار یا رسانه ای می رسد و منتشر می شود.
در جدیدترین اتفاق، چند هفته پیش خبری مبنی بر تولید سریالی برای نمایش خانگی با عنوان «پدر خوانده» به کارگردانی رحیم طوفان و تهیه کنندگی مرتضی شایسته منتشر شد پس از آن مدیر تولید و مجری طرح این سریال در مصاحبه ای گفت که «برای حضور ماهسون قرمزی گل خواننده، بازیگر و کارگردان کردتبار ترکیه مذاکراتی انجام شده است و انتظار می رود وی به عنوان بازیگر در این سریال حضور یابد»، پس از این خبر ماهسون قرمزی گل واکنش نشان داد و مطرح کرد «فقط یک سناریو به دست من رسیده و تنها یک پیشنهاد است. اگر دوستش داشته باشم و درباره شرایط به توافق برسیم در این سریال بازی خواهم کرد. البته که رسانه ای کردن آن از سوی طرف ایرانی یک رفتار غیر حرفه ای بود».
واکنش ها به اینجا ختم نشد و سعید رجبی فروتن معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی در مطلبی کوتاه اشاره کرد که «تقاضایی برای ساخت چنین سریالی به دست ما نرسیده است»
با نگاهی به صحبت های هادی انباردار متوجه می شویم که او ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار