استاندار خراسان جنوبی از برنامه های استان برای تکمیل ۱۰۳ پروژه نیمه تمام تا پایان سال خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، معتمدیان با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: از برنامه هایی که با سازمان برنامه و بودجه شروع کرده ایم و به عنوان یک کار الگویی بر روی آن به تفاهم رسیده ایم، تکمیل و بهره برداری از پروژه های نیمه تمام استان تا پایان سال است.
وی ادامه داد: بر اساس اولویت بندی های صورت گرفته این ۱۰۳ پروژه در ۵ بخش به بهره برداری می رسد.
به گفته وی، هدف گذاری اتمام پروژه ها در بخش های آموزشی (شامل تکمیل مدارس)، بهداشت و درمان (شامل افتتاح ۲۲ پروژه بهداشتی، مراکز جامع سلامت،پایگاه های اورژانس و...)، ورزشی (شامل سالن های نیمه کاره، زمین های چمن مصنوعی و...) ، زیرساخت ها (شامل احداث مجتمع های گلخانه ای و دامپروری، راه، راه آهن و ...) و مجتمع های فرهنگی هنری انجام شده است.
استاندار متذکر شد: ۳۶ درصد اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل این ۱۰۳ پروژه تا هفته بعد تخصیص پیدا می کند و مابقی اعتبارات نیز طی ماه های آینده به پروژه ها تزریق خواهد شد.
معتمدیان متذکر شد: در تعیین پروژه ها عدالت رعایت شده و در این زمینه همه استان حتی مناطق کمترخوردار نیز در نظر گرفته شده اند.
استاندار همچنین از پیگیری های لازم برای افزایش سهمیه استان در پذیرش دانشجویان دانشگاه فرهنگیان خبر داد.
معتمدیان با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران به دیدار اخیر خود با وزیر آ موزش و پرورش اشاره کرد و گفت: این افزایش سهمیه می تواند بخشی از نیاز استان به کادر آموزشی را جبران نماید.
وی متذکر شد: در حال حاضربخش عمده ای از دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان استان از دیگر مناطق هستند لذا ما به دنبال افزایش سهمیه استان و اصلاح این شرایط ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار