به علت شکایت تعداد زیادی از بازیکنان The Witcher 3 از بیش از حد طولانی بودن بازی، بخش داستانی Cyberpunk 2077 کمی کوتاه تر از بازی قبلی سی دی پراجکت رد است.

طبق جدیدترین اخبار بازی ، خط داستانی بازی جهان باز بعدی استودیو ی لهستانی CD Projekt Red ، یعنی Cyberpunk 2077 کوتاه تر از بازی The Witcher 3 است. طبق توضیحات یکی از طراحان ارشد کوئست های بازی، آن ها انتقادهای زیادی از طولانی بودن داستان The Witcher 3 دریافت کرده اند و با نگاهی بر آمار بازیکنان ویچر، دریافته اند که بسیاری از بازیکنان، داستان قسمت سوم ویچر را به اتمام نرسانده اند.
پاتریک میلز، یکی از طراحان ارشد کوئست های بازی سایبرپانک ۲۰۷۷، در مصاحبه ای با استریمر معروف، کو کارنیج گفت: «داستان اصلی بازی Cyberpunk 2077 کمی کوتاه تر از The Witcher 3 است.» میلز در ادامه ی این مصاحبه که بعد از پخش آنلاین قسمت جدید سری ویدیو های Night City Wire برگزار شد، گفت: «انتقادات زیادی از مخاطبانمان دریافت کردیم درباره ی اینکه بازی ویچر ۳ کمی زیاد از حد طولانی است؛ هچنین با بررسی آمار های بازی ویچر ۳ متوجه شدیم که افراد زیادی مدت بسیار طولانی آن را بازی کرده اند ولی هیچ وقت موفق به اتمام داستان بازی نشده اند.»
براساس اطلاعات ثبت شده در وب سایت How Long to Beat که متوسط زمان به اتمام رساندن هر بازی را می توان در آن مشاهده کرد، اگر بازیکنی فقط مراحل اصلی The Witcher 3 را دنبال کند و از انجام هرگونه مأموریت جانبی پرهیز کند، می تواند بازی را در حدود ۳۲ ساعت ونیم تمام کند، اما با انجام بیشتر مأموریت های جانبی، این عدد می تواند تا ۲۹۱ ساعت هم برسد. در نهایت کسانی که می خواهند بازی را صددرصد کنند باید چیزی بین ۱۱۶ تا ۴۶۹ ساعت (بسته به سبک بازی بازیکن) وقت صرف کنند.
بااین حال، کوتاه تر بودن سایبرپانک 2077 به معنی ساده تر بودن گیم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار