بمانا گفت: تمامی درمانگاه ها و مطب های دندانپزشکی در جهرم تا اطلاع ثانوی تعطیل شدند.

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری شبستان  از  جهرم ،  «قهرمان بمانا»،  امروز (سه شنبه  ۲۰ آبان) در جمع خبرنگاران  گفت: به علت شیوع بیماری کرونا و در جهت کمک به کنترل این بیماری تمامی درمانگاه ها و مطب های دندانپزشکی در شهرستان جهرم تا اطلاع ثانوی تعطیل شدند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جهرم افزود: نوبت دهی کلینیک های دانشگاه علوم پزشکی جهرم نیز صرفا به صورت غیر حضوری و با مراجعه متقاضیان به سامانه انجام می شود.
وی به روند نوبت دهی کلینیک های دولتی شهرستان جهرم اشاره کرد و ادامه داد: نیم ساعت قبل از فردا رسیدن نوبت ویزیت بیمار، یک پیام یادآوری نیز به وی ارسال می شود. 
بمانا ضمن قدردانی از همکاری و احساس مسئولیت مردم گفت: کارکنان درمان دانشگاه علوم پزشکی جهرم با تمام وجود مشغول ارائه خدمات به مردم هستند و امیدواریم که مردم نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی به یاری آنها بشتابند تا با کمک هم بتوانیم شرایط موجود را کنترل کنیم.
به گزارش شبستان، پیش از این نیز  سه اتحادیه صنفی فروشندگان و تعمیرکنندگان تلفن همراه، طلافروشان و بلور، چینی و خرازان، با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا و در حمایت از مدافعین سلامت به صورت خودجوش از دوشنبه ۱۹ آبان ماه تا پایان هفته جاری تعطیل شدند.
همچنین واحد صنفی اغذیه فروشان، رستوران ها، بستنی ساز و آبمیوه صرفاً به صورت بیرون بر همچون گذشته فعالیت داشته و آرایشگاه های زنانه، تالارهای پذیرایی، کافی شاپ ها و قهوه خانه ها همچنان فعالیت آنان ممنوع است.
دیگر واحدهای صنفی به جز صنوف تأمین کننده نیازمندی های اصلی شهروندان نیز از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح و پنج تا هفت عصر اجازه فعالیت دارند.
پایان پیام/ 691

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار