تهران - ایرنا - رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از ارائه یک میلیون و ۸۰۷ هزار و ۶۸۶ مورد خدمات به زائران از سوی کادر درمانی هلال احمر در اربعین ۹۸ خبر داد.

محمدتقی حلی ساز روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا، با اعلام آخرین آمار ارائه خدمات کادر درمانی هلال احمر به زائران حسینی در اربعین ۹۸، گفت: بر این اساس از ۱۴ تا ۲۹ مهرماه، یک میلیون و ۸۰۷ هزار و ۶۸۶ مورد خدمات ارائه شده که از جمله آنها ۶۲۹ هزار و ۵۹۷ مورد ویزیت، یک میلیون و۹۳ هزار و ۷۹۳ مورد ویزیت داروخانه، ۱۹۶ هزار و ۳۷۵ مورد داروهای قابل ارائه بدون نسخه و ۲۰۰ هزار و ۴۲۴ مورد تزریقات بوده است.
وی با اشاره به تست فشارخون وقند خون ۵۰ هزار و۴۴۵ زائر از ابتدای ارائه خدمات درمانی هلال احمر در اربعین ۹۸، افزود: همچنین ۷۴ هزار و ۱۴۵ مورد پانسمان، ۲۹ هزار و ۲۱۱ مورد سرم تراپی، ۵ هزار و ۴۹۲ مورد نوار قلب، ۲ هزار و ۲۷۷ مورد گچ و آتل بندی و ۳۹۷ مورداکسیژن تراپی از دیگر موارد مهمترین خدمات ارائه شده به زائران در اربعین ۹۸ است.
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با تقدیر از خدمات و تلاش های بی وقفه تمامی کادر امدادی و درمانی هلال احمر در اربعین ۹۸، گفت: در ۱۶ روز ارائه خدمات به زائران، ۸۸۶ مورد اعزام به بیمارستان های عراق و ۱۳۱ مورد اعزام به ایران داشته ایم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار