تهران-ایرنا- وزیر آموزش و پرورش با اعلام استمرار تعطیلی مراکز آموزشی طی دو هفته آینده گفت: پس از اعلام پایان سال تحصیلی داوطلبان کنکور سه هفته فرصت دارند خودشان را برای کنکور آماده کنند.

به گزارش خانه ملت، محسن حاجی میرزایی پس از پایان نشست مشترک با کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در محل این وزارتخانه در جمع خبرنگاران، گفت: طی روزهای اخیر در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم گرفتیم که تعطیلی تمامی مراکز آموزشی تا دو هفته آینده استمرار پیدا کند و در این دو هفته مجددا شرایط را ارزیابی کنیم و متناسب با وضعیت پس از پایان این دو هفته تصمیم گیری در مورد نحوه ادامه سال تحصیلی انجام خواهد شد.
وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: در این مدت همکاران بنده در آموزش و پرورش سناریوهای مختلف را بررسی می کنند که متناسب با زمان پایان سال تحصیلی، کیفیت آزمون ها در شرایط مختلف چگونه باشد و محتوای آموزشی، باقی مانده محتوا و ارزیابی محتوای آموزش داده شده به چه صورتی انجام شود.
وی ادامه داد: خوشبختانه معلمان در سراسر کشور با روش های متنوعی برای حفظ ارتباط با دانش آموزان تلاش کردند تا جریان آموزش استمرار یابد البته دفاتر ما در سراسر کشور ارزیابی می کنند و متناسب با وضعیت تحصیل دانش آموزان برای آینده پیشنهادات مختلف را به ما می دهند و تصمیم گیری خواهد شد.
حاجی میرزایی در مورد تصمیمات گرفته شده در نشست مشترک با کمیسیون آموزش مجلس، گفت: در این نشست گزارشی در مورد اقدامات و تدابیر انجام شده در حادثه کرونا را ارائه کردیم و نمایندگان هم دیدگاه ها، نگرانی ها و دغدغه هایشان را تشریح کردند و ما هم نکات و توضیحات را ارائه و از نظرات آنها استفاده کردیم و برای تصمیم گیری در مرحله بعدی که مرجع صلاحیت دار ستاد ملی مبارزه با کرونا است، تصمیم گیری نهایی انجام خواهد شد.
وی با یادآوری اینکه متناسب با تصمیم گیری راجع به نحوه ادامه سال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار