در جدیدترین مقاله از سری مقالات معرفی بازی های موبایل به سراغ یک بازی اکشن سوم شخص چند نفره به نام Battle Prime رفته ایم که روی نبرد های شش به شش آنلاین تمرکز دارد. با معرفی این بازی جذاب در زومجی همراه باشید. در جدیدترین مقاله از سری مقالات معرفی بازی های موبایل به سراغ یک بازی اکشن سوم شخص چند نفره به نام Battle Prime رفته ایم که روی نبرد های شش به شش آنلاین تمرکز دارد. با معرفی این بازی جذاب در زومجی همراه باشید.

در سال های اخیر بازی های آنلاین و مولتی پلیر به موفقیت های بسیاری رسیده اند و بازی هایی مانند Call Of Duty: Mobile به یکی از بهترین بازی هایی که تا به امروز برای پلفترم موبایل منتشر شده است، تبدیل گشته اند. بازی Battle Prime جدیدترین ساخته ی Blitz Team LLC است که یک بازی اکشن سوم شخص آنلاین و مولتی پلیر است و بازیکنان می توانند این بازی اندروید و آیفون را به طور رایگان و با حجم حدودی ۲۰۵ مگابایت دانلود کنند. بازیکنان برای تجربه ی این بازی آیفون ، به اتصال دائمی اینترنت و استفاده از نرم افزارهای تغییر آی پی دارند و نکاتی مانند پینگ پایین و اتصال اینترنت پایدار نقش مهمی در روند گیم پلی سریع بازی دارند. همچنین زومجی برای شما به صورت هفتگی و ماهیانه بهترین بازی های اندروید را معرفی می کند که می توانید بازی های مد نظر خود را از میان بازی های معرفی شده انتخاب کنید.
گیم پلی بازی Battle Prime سعی در رقابت با بازی Call Of Duty: Mobile دارد و سعی می کند مبارزاتی با مکانیسم های مشابه بخش مولتی پلیر آن بازی ارائه کند که البته با توجه کوچک تر بودن استودیو سازنده و توانایی محدودتر آنها، در بسیاری از موارد با وجود شباهت هایی، Battle Prime فقط یک اثر ساده و سرگرم کننده با گرافیکی زیبا محسوب می شود. بازی Battle Prime در ارائه ی حالت های مختلف، عملکرد خوبی دارد و حالت های مختلف مثل Capture The Flag و Domination بسیار سرگرم کننده هستند، اما در خود گیم پلی اصلی بازی مشکلاتی مانند سادگی و تکراری شدن و تاثیر انکار ناپذیر خرید های درون برنامه ای خود را نشان خواهد داد. بازی Battle Prime دارای سلاح های مختلفی است که بازیکنان می توانند ...

عناوین مهم خبری