اظهارات لاریجانی درباره توزیع عادلانه کالاهای اساسی و حل مشکل مسکن

خبر آنلاین چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۳
تسنیم نوشت:رئیس مجلس شورای اسلامی در بجنورد گفت: مقاومت ها و تحمل سختی ها گشایش های بزرگی را برای کشور ایجاد می کند.

علی لاریجانی شامگاه چهارشنبه در نشست صمیمی با خانواده های معظم شهدا، روحانیون، تشکل های مردمی، و فعالان اقتصادی خراسان شمالی اظهار داشت: روحیه مثبت اندیشی فعالان اقتصادی و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی یکی از مزیت های خراسان شمالی به شمار می رود.
وی با بیان اینکه همگرایی بین اجزای حاکمیت در خراسان شمالی بسیار مهم است افزود: با توجه به شرایط فعلی و تحریم های حاکم بر کشور باید روحیه امید به جامعه تزریق کرد و همچنین با روحیه مقاومت و ایستادگی و کار شبانه روزی، در راستای حل مشکلات مردم گام برداشت اما گاهی برخی از رسانه ها حرف های مایوس کننده و پمپاژ ناامیدی به جامعه منتقل می کنند.
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمی شود مشکلات کشور را نفی کرد٬ تصریح کرد: با توجه به امکانات و منابع انرژی فراوانی که در کشور وجود دارد و همچنین رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری و بخش های خدمت به کشور٬ چرا باید یاس به جامعه القاء کرد. هرچند که در حال حاضر ظلم و ستم آمریکا بر کسی پوشیده نیست و نمی توانیم مشکلات حاکم بر کشور را نفی کنیم.
 لاریجانی با اشاره به اینکه پایه راه حل کشور همگرایی بین اعضای حاکمیت و روحیه اخوت است٬ خاطرنشان کرد: گاهی مواقع مقاومت ها و تحمل سختی ها گشایش های بزرگی را برای کشور ایجاد می کند. اکنون دشمن به دنبال ایجاد یاس در کشور است لذا رسانه ها نباید ایجاد نا امیدی را در کشور ترویج داده چراکه این مهم به ضرر ملت ایران است.
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست های سران سه قوه جهت پیگیری موضوعات مهمی همچون توزیع عادلانه کالاهای اساسی و همچنین مسکن روستا و شهر های کوچک و متوسط بیان داشت: با توجه به شرایط سخت ...

سرخط اخبار