امیرعلی حسینی، مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس، درباره بخشیده شدن عیسی آل کثیر و وحید امیری، گفت: دو بار نامه نگاری کردیم، اما جواب خوبی نشنیدیم و با آن موافقت نکردند. چون وقتی قانونی نوشته می شود، اجرا می شود و ما تلاش خود را کردیم.

اعتمادآنلاین| امیرعلی حسینی درباره جلسات باشگاه پرسپولیس برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: کارگروهی به ریاست سمیعی و تحت نظر پیروانی، گل محمدی و شکوری برگزار می شود که لیست اولیه ویزا برای بازیکنان و کادر فنی، لیست روزانه و ساعات وعده های قضایی را اعلام کردیم و باید زمان تمرینات را مشخص کنیم. دو بار قبل از سفر، یک بار در فرودگاه و هر سه روز یک بار در قطر هم تست کرونا خواهیم داشت.
وی درخصوص صدور ویزا برای فیزیوتراپ جدید پرسپولیس تصریح کرد: بله او مشکلی برای سفر به قطر ندارد.
مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس که با برنامه «تهران ورزشی» رادیو تهران گفت وگو می کرد، در پاسخ به این پرسش که این باشگاه با عوامل برگزاری مسابقات در دوحه در تماس است یا خیر، خاطرنشان کرد: ما تماس های غیررسمی داریم، اما مکاتبات رسمی ما با کنفدراسیون فوتبال آسیاست.
حسینی درخصوص تعداد میهمان های پرسپولیس در این مسابقه گفت: طبق اعلام AFC، هیئت تیم ها نباید بیشتر از 60 نفر باشند. هر تیمی می تواند نام 35 بازیکن را ثبت کند و 20 نفر کادر فنی هم باید آی دی کارت بگیرند. علاوه بر آن یکی دو نفر از اعضا و نیز اعضای تدارکات، بدون آی دی کارت هستند. مجموع همه این اعضا به 60 نفر می رسند.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا نفرات اضافه ای به قطر خواهند رفت یا خیر، بیان کرد: این مسابقه یک رویداد منحصر به فرد است که باید پوشش رسانه ای خوبی از آن شود. وظیفه داریم برای اصحاب رسانه هم آی دی کارت بگیریم. طبق الزام AFC، این 60 نفر باید در لیست باشند که وجود آنها برای هر مسابقه الزامی است.
مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه این باشگاه، لیست ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار