وزیر کار:

حداقل دستمزد کارگری ۳ درصد بالاتر از میانگین تورم است

لوگوی خبرگزاری مهر خبرگزاری مهر . سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۱۵:۱۴
وزیر کار گفت: در این دولت تلاش شد حداقل دستمزد کارگری، متناسب با تورم تعیین شود، طی این  سال ها، تعیین حقوق دستمزد کارگری، ۳.۱ درصد از میانگین تورم بیشتر بوده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری در نشستی با مدیران کل و رؤسای ادارات شهرستان های سراسر کشور که با حضور ۴۲۰ نفر به صورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت: این نشست باید موتور محرکه ادامه حرکت دولت تدبیر و امید باشد.
وی هدف از برگزاری این جلسه را افزایش روحیه کار و تلاش در بین همکاران استان ها دانست و افزود: تا آخرین روز کاری دولت به هیچ عنوان نباید دچار کندی در انجام وظایف و مأموریت ها شد و باید با سرعت و تلاش بیشتر در ارائه خدمات به مردم تلاش کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شعار این وزارتخانه را شفافیت در ارائه خدمات به مردم عنوان کرد و افزود: موتور حرکت این وزارتخانه باید برای خدمت به مردم همیشه روشن نگه داشته شود.
شریعتمداری به موفقیت های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در موضوع شفاف سازی فعالیت ها اشاره کرد و افزود: اگر از شفافیت به عنوان یک اصل از حکمرانی مطلوب صحبت می کنیم منظور کار فانتزی و عکس گرفتن نیست بلکه باید در عمل آن را محقق کنیم.
شریعتمداری تصریح کرد: تمام تلاش خود را برای تحقق وعده هایی که در زمان رأی اعتماد به نمایندگان مجلس شورای اسلامی دادم، به کار بستم.
وی با اشاره به ایجاد سامانه های متعدد در مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای شفاف سازی فعالیت های وزارتخانه و انعکاس آن در سطح کشور به مردم، افزود: این سامانه ها به منظور ارائه خدمات در قالب داشبوردهای مدیریتی برای تصمیم گیری های به موقع و سریع ایجاد شده است.
شریعتمداری با تاکید بر اینکه این سامانه ها باید در ماه های آینده عمومی سازی شوند، تصریح کرد: با عمومی سازی و فراهم کردن شرایط، از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار