معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: در تربیت مهندس و نیروی انسانی کشور ایران رتبه سوم دنیا را دارد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، نخستین اجلاس سراسری انقلاب صنعتی چهارم در هزاره سوم امروز با حضور مسؤولان در حال برگزاری است.
این مراسم با مشارکت و همکاری معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، دبیرخانه اجرایی نخستین اجلاس سراسری انقلاب صنعتی در هزاره سوم و جمعی دیگر از بخش های مرتبط در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در حال برگزاری است.
ایجاد فرهنگ سازمانی در پروسه پیاده سازی اثربخشی استراتژی و مقررات شرکت، افزایش سطح هوش رقابتی، ارزیابی و شناسایی بازارهای بالقوه از اهداف و محورهای این اجلاس است.
رویکردهای توسعه ای نوآورانه فرهنگ کارآفرینی و نقش مدیریت سازمان در طراحی خط مشی مناسب برای کنترل و تحلیل صنعت از دیگر اهداف محورهای نخستین اجلاس سراسری انقلاب صنعتی چهارم در هزاره سوم است.
در این مراسم اظهار داشت: طرح توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار را در وزارتخانه تعریف کرده ایم و پلت فرم ملی برای آن در نظر گرفته ایم. 
برات قبادیان افزود: در حوزه ورود فناوری از خارج کشور با افزایش نرخ دلار و تحریم ها واحدها برای واردات مشکلاتی دارند. 
وی ادامه داد: در حال حاضر ما رتبه سوم دنیا در تربیت مهندس و نیروی انسانی را داریم. آقای نعمت زاده وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت روزی می گفت باید مدیر از خارج کشور وارد کنیم که خیلی ها وی را مسخره کردند اما منظور وی این بود که مدیریت علم، تجربه جوهره افراد است و باید این افراد دارای جوهره را پیدا و تربیت کنیم. 
معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: ژاپنی ها معتقدند مدیر کسی است که 50 درصد وقتش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار