دو سال قبل زنی میان سال به مأموران پلیس گزارش داد عروسش به نام ژینوس به قتل رسیده است.

به گزارش «تابناک» به نقل از شرق، وقتی مأموران به آپارتمان زن جوان رفتند، جسد غرق در خون او را پیدا کردند. هرچند جسد خون آلود بود، اما بررسی های اولیه نشان داد که این زن خفه شده است.
این در حالی بود که جسم نیمه جان مرد جوانی نیز روی زمین افتاده بود. با حضور تکنیسین های اورژانس مرد مجروح به بیمارستان منتقل شد و از مرگ نجات پیدا کرد. زمانی که پلیس تحقیقات خود را آغاز کرد، متوجه شد مرد مجروح و زنی که کشته شده است زن و شوهر هستند.
زنی که مأموران را باخبر کرده بود، مورد بازجویی قرار گرفت. او گفت: جوان مجروح فرزند من و کسی که کشته شده عروسم است. آنها سال ها بود با هم زندگی می کردند و دو فرزند داشتند. پسر من به تریاک اعتیاد داشت و بعد هم که ازدواج کرد، همسرش معتاد شد، اما اعتیاد عروسم خیلی شدید بود. او شیشه می کشید و الکل مصرف می کرد. روز حادثه پسرم با من تماس گرفت و خواست کمکش کنم. گفت ژینوس حالش خوب نیست . من مدت ها بود به خانه آنها رفت وآمد نمی کردم، چون سبک زندگی آنها را دوست نداشتم. وقتی پسرم تماس گرفت و کمک خواست، من به آنجا رفتم و جسد عروسم را دیدم و بعد هم پسرم را خون آلود پیدا کردم. او بیهوش شده بود. بلافاصله ماجرا را به پلیس و اورژانس خبر دادم.
بعد از بهبودی نسبی مرد جوان که کاوه نام دارد، او مورد بازجویی قرار گرفت. این مرد گفت: مدتی بود که همسرم به من خیانت می کرد و این رفتارش مرا آزار می داد. من و همسرم هر دو اعتیاد داشتیم. زنم خیلی الکل مصرف می کرد و دائم مست بود. بچه هایم به خاطر این مسئله خیلی اذیت می شدند و بیشتر اوقات در خانه پدربزرگشان بودند و کمتر در خانه می ماندند. بار اول وقتی تلفن همسرم را بررسی کردم، متوجه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری