هفته سیزدهم لیگ برتر هفته تساوی ها بود و فقط سه تیم برنده شدند و 5 مسابقه دیگر مساوی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدارهای هفته سیزدهم برگزار شد. هفته ای که در آن 5 مسابقه مساوی شد و فقط سه تیم استقلال، پرسپولیس و نفت آبادان پیروز شدند.دو تیم گل گهرسیرجان و شاهین شهرداری بوشهر همچنان بدون برد در قعر جدول باقی ماندند. سایپا هم برای نهمین هفته متوالی موفق به گلزنی نشد و بازهم به تساوی خانگی رضایت داد. 
نتایج مسابقات هفته سیزدهم:
سایپا صفر- فولاد خوزستان صفر
پارس جنوبی یک- ماشین سازی تبریز یک
استقلال تهران یک - شهر خودرو مشهد صفر
تراکتور تبریز صفر- شاهین شهرداری بوشهر صفر
گل گهرسیرجان صفر- نفت مسجدسلیمان صفر
نساجی مازندران 2- سپاهان اصفهان 2
صنعت نفت آبادان 3 - پیکان تهران 2
ذوب آهن صفر- پرسپولیس 3
تیم هفته: استقلال
 استقلال در حساس ترین مسابقه هفته پیروز شد. شاگردان استراماچونی فینال 6 امتیازی را از شهرخودرو مشهد با ارایه یک بازی زیبا و هجومی برد تا عنوان تیم هفته را به دست بیاورد. البته پرسپولیس هم در اصفهان به پیروزی رسید اما شهرخودرو جز مدعیان قهرمانی است و ذوب آهن در این فصل شرایط خوبی ندارد.
بازیکن هفته: مهدی ترابی
مهدی ترابی با زدن دو گل به ذوب آهن عنوان بازیکن هفته را به خود اختصاص داد. شیخ دیاباته هم با وجود مصدومیت یک گل سه امتیازی زد اما عملکرد ترابی درخشان تر بود.
مربی هفته: استراماچونی
آندره استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال عنوان برترین مربی هفته را به خود اختصاص داد. تاکتیک و شیوه جدیدی که او برای استقلال در نظر گرفته بازهم این تیم را به پیروزی رساند. آن هم با یک فوتبال تهاجمی و تماشاگرپسند که همه هواداران فوتبال را به وجد آورده است. 
ناکام هفته: ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار