سرمربی تیم هیأت فوتبال خراسان رضوی گفت: همه بازی ها حکم فینال را دارد و گول جایگاهمان را نمی خوریم.

فاطمه شریف در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص بازی دو تیم هیأت فوتبال خراسان رضوی و فوتسال بانوان سایپای تهران که ظهر امروز در مشهد برگزار شد، گفت: بازی برابر بود، دقایق اول سایپا تیم برتر بود و ما در ابتدای بازی تحت تاثیر حضور پرشور تماشاچیان قرار گرفتیم که نسبت به تمام بازی هایی که در مشهد داشتیم این بازی با استقبال متفاوتی روبرو شد.
سرمربی تیم فوتسال هیأت فوتبال خراسان رضوی با اشاره به اینکه در ادامه بازی توانستیم بر شرایط مسلط شویم، اظهار کرد: در نیمه دوم ما برتر بودیم اگر قدر موقعیت ها را بهتر می دانستیم، می توانستیم بیشتر گل بزنیم البته تیم سایپا هم موقعیت های خوبی داشت که باید به کادر آنها هم بابت ارائه بازی خوب تبریک بگویم.
وی افزود: امروز بیشترین برد را تماشاچی ها کردند چرا که یک بازی قشنگ و سراسر فنی دنبال شد خدا راشکر می کنم که توانستیم بازی را ببریم دقایق آخر که تیم سایپا پاور پلی کرده بود می توانستیم سه گل بزنیم اما برخی از بازیکنان ما شرایط ایده آل خود را نداشتند.
شریف، ابراز کرد: ما روی گل دوم اشتباه داشتیم دو گل دیگر اگر روزنه های دفاعی خوب بسته می شد دریافت نمی کردیم اما بازی همین است وقتی از موقعیت ها استفاده نکنید روی ضد حمله ها غافلگیر می شوید.
سرمربی تیم فوتسال هیأت فوتبال خراسان رضوی، تصریح کرد: صدرنشینی ما نشان دهنده پویایی لیگ است، هیچ مسابقه ای از قبل مشخص نیست و تمام مسابقه ها حکم فینال را دارد و هنوز بسیاری از مسابقه ها مانده و ما گول جایگاه خود را نمی خوریم.
وی ادامه داد: ارژنگی شرایط حضور در مسابقه را هنوز به صورت کامل پیدا نکرده، این بازیکن با عزم راسخ توانسته در کمتر از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار