جزئیاتی درباره نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ایران

فرارو سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۰
با توجه به مشکلات مالی باشگاه ها و وضعیت نامناسب اقتصادی کشور و بازار ارز و البته هشدار مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال به باشگاه ها در مورد جذب مربی و بازیکن خارجی، طبیعی است که باشگاه ها عمده تمرکزشان را روی بازیکنان داخلی بگذارند و اولویت تیم ها جذب بازیکن ایرانی است که حداقل نگرانی بابت تهیه ارز و شکایت احتمالی آن ها به فیفا را نداشته باشند!

به نظر می رسد نقل وانتقالات لیگ نوزدهم از جذاب ترین و جنجالی ترین نقل وانتقالات ادوار لیگ برتر باشد چراکه با رقابتی داغ و نزدیک استارت خورده و یک بازیکن همزمان مورد توجه چند تیم مدعی است. با توجه به مشکلات مالی باشگاه ها و وضعیت نامناسب اقتصادی کشور و بازار ارز و البته هشدار مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال به باشگاه ها در مورد جذب مربی و بازیکن خارجی، طبیعی است که باشگاه ها عمده تمرکزشان را روی بازیکنان داخلی بگذارند و اولویت تیم ها جذب بازیکن ایرانی است که حداقل نگرانی بابت تهیه ارز و شکایت احتمالی آن ها به فیفا را نداشته باشند!
به گزارش روزنامه خراسان، از این رو باشگاه های لیگ برتری به خصوص تیم هایی که همیشه مدعی هستند ستاره های ملی پوش یا دیگر بازیکنان تاثیرگذار لیگ را زیر ذره بین گرفته اند و در حال مذاکره یا عقد قرارداد با آن ها هستند و در این میان به نظر می رسد فعلا زور سپاهان بیشتر است و این تیم اصفهانی یکه تاز نقل وانتقالات است.
سپاهان دست روی ستاره های لیگ مثل آیاندا پاتوسی، محمدرضا حسینی و برخی لژیونرها، چون رامین رضاییان و کاوه رضایی گذاشته و البته فعلا حسینی را با قرارداد ۲ ساله جذب کرده است. امیر قلعه نویی و سپاهان برای جبران ناکامی فصل گذشته می خواهند تیمی کهکشانی ببندند و با توجه به درگیر بودن پرسپولیس و استقلال به بحث های مدیریتی و کادر فنی، سپاهانی ها سریع وارد عمل شده اند تا حداقل گزینه های مشترک را از چنگ سرخابی درآورند و ضمن جذب ستاره ها رقبای سرسخت تهرانی را هم از داشتن این بازیکنان محروم و آن ها را تضعیف کنند؛ سیاستی که با توجه به پیشنهاد های وسوسه انگیز و چند میلیاردی سپاهانی ها به گزینه های مشترک با ...

سرخط اخبار