بانوان ووشوکار اصفهانی قهرمان کشور شدند

فارس نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۸
قهرمانی بانوان اصفهانی در مسابقات کشوری ووشو، صعود تیم ملی فوتبال ساحلی به فینال جام بین قاره ای و نتایج بسکتبال NBA از مهم ترین رویدادهای ورزشی استان، کشور و جهان در روز گذشته بوده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، در روز 17 آبان ماه علاوه بر این که مسابقات کشوری ووشو بانوان با قهرمانی اصفهان به پایان رسید، تکواندو کار اصفهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد.
مهم ترین رویدادهای ورزشی استان اصفهان
✅ مسابقات ووشوی بانوان بزرگسالان کشور روز گذشته با شناخت نفرات و تیم های برتر به اتمام رسید، در این پیکارها، ووشوکاران 32 استان در قالب 35 تیم حضور داشتند و در 2 بخش ساندا و تالو به میدان رفتند.
در پایان و مجموع 2 بخش ساندا و تالو، اصفهان با کسب 5 مدال طلا، یک نقره و یک برنز به عنوان قهرمانی رسید.
✅ چهاردهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک در حالی دنبال شد که تیم تراپ ایران با ترکیب محمدحسین پرورش نیا و مرضیه پرورش نیا هر 2 از اصفهان با 136 امتیاز در جایگاه چهاردهم آسیا ایستاد و از از رسیدن به فینال بازماند.
✅ سجاد مردانی تکواندو کار اصفهانی به همراه 9 هوگوپوش دیگر به اردوی تیم ملی تکواندو دعوت شد؛ مرحله جدید اردوی تمرینی تیم ملی مردان تکواندو کشورمان به منظور حضور در فینال مسابقات گرندپری 2019 – روسیه در مرکز جهانی تکواندو آغاز شد.
✅ در ادامه رقابت های هندبال باشگاه های آسیا، تیم سپاهان در دومین دیدار خود در این رقابت ها مقابل تیم الوحده عربستان قرار گرفت و با نتیجه 34 بر 29 شکست را متحمل شد؛ این تیم در بازی اول خود هم مقابل الوکره قطر شکست خورده بود.
✅ سرمربی تیم فوتبال امید ایران اسامی 5 بازیکن را که در فهرست سوم نفرات دعوت شده به اردوی آبان ماه حضور دارند اعلام کرد که نام معراج اسماعیلى دروازه بان ذوب آهن نیز در بین دعوت شده ها است.
✅ محمد گنج خانلو ملی پوش تیم دوچرخه سواری سپاهان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار