امریکا از اقدام خود علیه سپاه پشیمان می شود

واحد مرکزی خبر پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۳
تروریست خواندن سپاه از سوی امریکا نشان از اقتدار سپاه دارد و هدف اصلی امریکا، انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در واکنش به اقدام مذبوحانه کاخ سفید علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: از شیطان بیشتر از این انتظار نمی رود. امام خمینی (ره) فرمودند که اگر سپاه نبود، کشور نبود. هدف اصلی آمریکا انقلاب اسلامی است؛ بنابراین دشمن علیه نهاد هایی که از این انقلاب پاسداری می کنند، توطئه و سنگ اندازی می کند.
وی با اشاره به بازخورد مثبت اقدام کاخ سفید علیه سپاه در جامعه، ادامه داد: آمریکا سپاه پاسداران را تروریست خواند تا صدای سپاه به جایی نرسد؛ اما این اقدام نشان از اقتدار سپاه دارد. همانطور که مشاهده کردیم جناح های مختلف با پوشیدن لباس سبز سپاه حمایت شان را از این نهاد انقلابی اعلام کردند؛ حتی در داخل و در خارج نیز افرادی که با سپاه زاویه داشتند، در مقابل این اقدام مذبوحانه آمریکا واکنش نشان دادند و حمایت خود را از سپاه اعلام کردند.
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با احمق خواندن دولت مردان آمریکایی اعلام کرد: تروریست خواندن سپاه از سوی دولت آمریکا یکی از الطاف الهی بود؛ زیرا کشور هایی که نام سپاه پاسداران را نشنیده بودند، نام آن را شنیدند و با خبر شدند که چه نیروی قدرتمندی «داعش» را از بین برده است.
وی در ادامه با بیان اینکه سپاه قدرتمند است و قدرتمند خواهد ماند، گفت: آمریکا از این کار خود پشیمان خواهد شد و سپاه پاسداران متضرر نخواهد شد.
 »»  افتتاح ۱۳ موزه دفاع مقدس تا پایان سال جاری 
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در ادامه از افتتاح ۱۳ موزه دفاع مقدس تا پایان سال جاری خبر داد و اظهار داشت: شش ...