کریمیان گفت:مهران در میزبانی از زائران اربعین حسینی جایگاهی ویژه نزد مردم شریف ایران اسلامی دارد.

به گزارش خبرنگار از ؛کریمیان رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در جریان سفر خود به شهرستان مهران با فرماندار این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.
کریمیان در این دیدار ضمن تقدیر از توجه ویژه فرماندار شهرستان مهران به حوزه بهداشت و درمان گفت:این شهرستان به عنوان نماینده استان ایلام و کشورمان در میزبانی از زائران اربعین حسینی؛ جایگاهی ویژه نزد مردم شریف ایران اسلامی دارد.
او افزود:امسال متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا؛ همچون گذشته شاهد حضور میلیونی زائران اربعین حسینی در کنگره عظیم اربعین حسینی و تردد آنان در سطح استان نبودیم.
کریمیان اظهار کرد:ان شاءالله که هرچه زودتر تمام بشریت از شر این ویروس منحوس راحت شوند و زندگی جریان طبیعی خود را پیدا کند.
او یادآور شد:تمام تلاشمان را به کار گرفته ایم تا بهترین خدمات را به مردم شریف استان ایلام تقدیم کنیم و در این راه نیازمند حمایت و پشتیبانی فرمانداران محترم و مسئولان دستگاه ها و ارگان های مختلف هستیم.
اسد قاسمی فرماندار شهرستان مهران ضمن خیر مقدم به رئیس دانشگاه علوم پزشکی و همراهان او بیان کرد:حوزه سلامت یکی از حوزه های مهمی است که در هر جامعه ای باید ویژه تر از سایر عرصه ها مورد توجه قرار گیرد.
او ادامه داد:مسئولان و پرسنل خدوم به دانشگاه علوم پزشکی ایلام خوشبختانه با احساس مسئولیت در راه خدمت به مردم به ویژه در ایام شیوع بیماری کرونا تلاش های بی شائبه و شایسته ای به نمایش گذاشته اند که قابل تقدیر است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار