کانسومر ریپورتس به تازگی بررسی کامل ایرپاد پرو را منتشر کرده و ضمن دادن امتیاز ۷۵ به آن، مدعی شده است گلکسی باد کیفیت صدای بهتری از هدفون جدید اپل دارد.

اپل مدتی پیش نسل جدید هدفون های توگوشی خود با نام ایرپاد پرو  را معرفی کرد. ایرپاد پرو اپل در مقایسه با نسل قبل از طراحی جدید و قابلیت هایی تازه ای بهره می ببرد تا تجربه ی گوش دادن به موسیقی لذت بخش تر شود. کارشناسان مختلف حوزه ی فناوری این ایرفون جدید را از زمان معرفی بسیار ستوده اند و شمار زیادی از آن ها ایرپاد پرو را محصولی بسیار عالی به شمار می آورند. کارشناسان می گویند ایرپاد پرو بهبودهای مهمی درزمینه ی کیفیت پخش محتوای صوتی به خود دیده است. افزون بر این، هدفون جدید اپل از فناوری لغو نویز (نویز کنسلینگ) پشتیبانی می کند و به قابلیت های بیشتری نیز مجهز است.
کانسومر ریپورتس به تازگی ایرپاد پرو اپل را زیر ذره بین برده و آن را از جوانب مختلف بررسی کرده است. این مؤسسه ایرپاد پرو را محصولی باکیفیت و عالی به شمار می آورد؛ اما مدعی است هنوزهم نمی تواند عملکردی درحد گلکسی باد سامسونگ  از خود نشان دهد. به عبارت دیگر، از نگاه کانسومر ریپورتس، ایرفون سامسونگ هنوزهم در رتبه ی نخست بهترین ایرفون ها جای می گیرد.
کانسومر ریپورتس در بررسی مدل اولیه ی ایرپاد اپل  گفته بود اگر کیفیت پخش صدا عاملی مهم برایتان به شمار می آید، می توانید سراغ گزینه هایی بهتر از این محصول بروید. این مؤسسه می گوید مدل های اولیه ی ایرپاد اپل طراحی رضایت بخشی دارند و به راحتی در گوش جای می گیرند؛ اما درزمینه ی کیفیت پخش صدا، هنوزهم درحد بهترین ها بازار نیستند. با این حال، به نظر می رسد با معرفی و عرضه ی مدل پرو از ایرفون اپل، این وضعیت اندکی دچار تغییر شده است. کانسومر ریپورتس در بررسی ایرپاد پرو می نویسد این ایرفون صدای واقعا باکیفیتی دارد. همچنین، از ...

سرخط اخبار