گروه اجتماعی فرمانده انتظامی لرستان از حضور گسترده مأموران پلیس برای خدمات رسانی به زائران اربعین خبر داد و افزود: برپایی شش ایستگاه ایست و بازرسی و به کارگیری گشت های خودرویی، موتورسوار و پیاده و تشکیل گروه های نظارتی از خدمات پلیس لرستان برای حفظ امنیت زوار اربعین است.

به گزارش ایکنا از لرستان، محمد مهدیان نسب، فرمانده انتظامی استان، امروز، بیست و دوم مهر در جمع خبرنگاران در رابطه با اقدامات پلیس در راستای تأمین امنیت زوار پیاده روی اربعین حسینی، گفت: پلیس لرستان از ابتدای ماه صفر در راستای تأمین نظم و امنیت زائران حسینی پیش بینی و تمهیدات لازم را انجام داده و در بخش های انتظامی، امنیتی و ترافیکی، در تمامی محور های مواصلاتی و محل های تردد و استقرار زوار را پوشش داده و در حال خدمات رسانی مضاعف هستند و بحمدالله رضایت مندی زائران را در بر داشته است.
وی همچنین از حضور گسترده مأموران پلیس برای خدمات رسانی به زائران خبر داد و افزود: زوار می توانند به ایستگاه های پلیس مراجعه و خدمات مورد نیاز که در چارچوب اختیارات و توانایی پلیس قرار دارد را دریافت کنند.
فرمانده انتظامی لرستان اضافه کرد: برپایی شش ایستگاه ایست و بازرسی و به کارگیری گشت های خودرویی، موتورسوار و پیاده و تشکیل گروه های نظارتی از دیگر خدمات پلیس لرستان برای حفظ امنیت زوار حسینی است که امیدواریم با یاری خداوند متعال هیچ مشکلی برای زائران نداشته باشیم.
مهدیان نسب همچنین با اشاره به نظارت مسیر های تردد زائران توسط مأموران پلیس راه و راهور، از رانندگان خواست با سرعت مطمئنه حرکت و مواظب زائرانی که به صورت کاروانی در حال تردد هستند باشند و با خادمان خود در نیروی انتظامی همکاری داشته باشند تا شاهد حوادث ناگوار رانندگی نباشیم.
وی تأمین امنیت زائران اربعین را توفیق الهی و مایه افتخار پلیس دانست و در توصیه به زوار اربعین گفت: در صورت نیاز به حضور پلیس و مشاهده هرگونه مورد مشکوک با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرید.
انتهای پیام

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار