همه به شاهین بوشهر برای حضور در لیگ برتر فوتبال کمک کنند

خبرگزاری مهر چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰:۱۶

به گزارش خبرنگار مهر ، امید سحر خیز عصر سه شنبه در نشست با مسئولان هیئت فوتبال استان بوشهر اظهار داشت: برخی از خلاءهای موجود در عرصه قانونگذاری حوزه ورزش گاهاً باعث بروز برخی مشکلات می شود.
وی بر لزوم تقویت و توسعه اخلاق در حوزه ورزش تاکید کرد و ادامه داد: همه اهالی ورزش باید در راستای تقویت و رشد اخلاق در حوزه ورزش همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند.
مدیرکل بازرسی استان بوشهر از آمادگی برای همکاری با حوزه ورزش خبر داد و اضافه کرد: ما در حوزه نظارتی برای کمک آماده ایم ولی انتظار تدبیر بیشتری از حوزه اجرایی استان داریم.
وی تصریح کرد: در مسابقه پایانی لیگ برتر فوتبال کشور بین پرسپولیس تهران و پارس جنوبی جم نگرانی هایی داشتیم ولی همت میزبانی همه ارکان استان بویژه مدیریت هیئت فوتبال به درستی و با تدبیر این مهم را انجام داد.
سحرخیز با تقدیر از تلاش های صورت گرفته برای برگزاری مسابقه پایانی لیگ برتر افزود: در مقایسه این موضوع با دیدار فینال جام حذفی در کلان شهر اهواز توانایی های استان را به اٹبات می رساند.
وی خاطرنشان کرد: در مورد تیم شاهین از مدیریت کارآمد فوتبال استان انتظار دارم کمک کند. هیئت فوتبال را از هر کسی در زمینه رفع مشکلات شاهین مسئول تر می دانم.

سرخط اخبار