مربی تیم فوتبال پیکان گفت: برای کسب امتیاز مقابل سپاهان برنامه ریزی کرده ایم و می خواهیم دست پر از زمین خارج شویم.

به گزارش ، حسین پاشایی، مربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل سپاهان اصفهان اظهار کرد: سپاهان نیازی به تعریف و تمجید ندارد و تیمی است که هر سال کیفیت قابل قبولی ارائه می دهد. سپاهان ساختار خوبی دارد و به معنای کلمه یک باشگاه است. سپاهان تیم قدرتمندی است و جدا از بازیکنان باکیفیت، کادرفنی خوبی در اختیار دارد.
پاشایی در ادامه گفت: طی ۱۰ هفته گذشته نشان داده ایم که تیم بسیار منسجم و قدرتمندی هستیم. کیفیت کار ما نشان می داد که تیم قابل احترامی هستیم و فردا برای یک بازی خیلی خوب برنامه ریزی کرده ایم. امیدوارم که مردم فردا از دیدن بازی ما لذت ببرند.
مربی پیکان درباره استفاده این تیم از پرتاب اوت های محمدی به عنوان راهی برای گلزنی گفت: یکی از راهکار های ما برای رسیدن به محوطه جریمه حریف پرتاب اوت است؛ اما نمی توان گفت بیشتر تاکتیک ما برای گلزنی همین است، زیرا تاکتیک های زیادی را تمرین می کنیم و در بازی ها به کار می گیریم. گل هایی که زدیم نشان می دهند که برنامه های زیادی برای رسیدن به دروازه حریفان داریم. ما بازیکنی داریم که به خوبی از پرتاب اوت استفاده می کند و هر مربی باهوشی بر اساس تمام داشته هایش برنامه ریزی می کند و سعی می کند از تمام ابزار هایی که دارد، به بهترین شکل ممکن استفاده کند.
او افزود : منکر توانایی محمدی در پرتاب اوت نیستم، زیرا او واقعا این کار را به خوبی انجام می دهد، اما ما در کنار پرتاب های اوت، دیگر تاکتیک هایی که در تمرینات مرور کردیم را هم به کار می گیریم.
پاشایی درباره هدف پیکان در پایان فصل گفت: تیم خیلی جوانی داریم و نباید انتظارات از ما بالا بروند. برنامه ریزی باشگاه برای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار