تهیه کننده سریال تلویزیونی "موسی(ع)" از انتخاب کارگردانی جدید و شروع پیش تولید در ماه های آینده خبر داد و گفت: تمام تلاشمان این است در سال ۱۳۹۹ پیش تولید را آغاز کنیم.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، چندی پیش خبرهایی از پشیمانی و تغییر کارگردانی و حتی ساخته نشدن سریال تلویزیونی "موسی(ع)" رسانه ای شد که با پیگیری های خبرنگار خبرگزاری تسنیم مشخص شد که جمال شورجه آماده ساخت سریال "موسی(ع)" است؛ چرا که خودش در گپ و گفت کوتاهی اعلام کرد که به لطف خدا و همکاری تیم پزشکی، مسیر بهبودی به خوبی پیش رفته و آماده ساخت سریال "موسی(ع)" است.
بسیاری از کارشناسان و پژوهشگران نگران سرنوشت تولید سریال "موسی(ع)" هستند که مثل برخی از کارهای دیگر همچون "امام حسین(ع)" و "ملک سلیمان" و حتی خیلی از کارهای دیگر بلاتکلیف باقی نماند. به همین بهانه سراغ سیداحمد میرعلایی تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی رفتیم و او از آخرین وضعیت سریال و خبری قابل توجه صحبت کرد. 
او از حضور کارگردانی جدید در کنار جمال شورجه خبر داد و به خبرنگار خبرگزاری تسنیم گفت: این تصمیم را داریم اما هنوز به کارگردان مشخصی نرسیدیم. گزینه هایی وجود دارند که بعد از بررسی، هرچه زودتر وارد پیش تولید خواهیم شد. (پیگیری خبرنگار تسنیم نشان می دهد خود جمال شورجه راضی است و در این فکر بوده است که یکی از کارگردان های خوب سینما و تلویزیون انتخاب شود و در کنارش کار کند.)
تهیه کننده سریال "موسی(ع)" درباره اینکه کارگردان جدید چه مؤلفه ای دارد، تصریح کرد: انتخاب این کارگردان جدید کار آسانی نیست. برای ما مهم است که آن شخص قابلیت ساخت کارهای فاخر را داشته باشد. در وهله بعدی به کارهای دینی و مذهبی علاقه مند باشد چون امکان دارد تولید این سریال به چهار سال هم برسد. ساخت چنین سریالی آن قدر پیچیدگی و سختی دارد که باید توانایی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار