ایرنا -مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت گفت : شش گروه متقاضی خرید امتیاز باشگاه سپیدرود رشت هستند که هم اینک وضعیت هر گروه در حال بررسی است.
رادنی دیدار روز سه شنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از متقاضیان خرید امتیاز باشگاه سپیدرود رشت می توان به حضور مدیرعامل یک شرکت تجاری و مالک یک کارخانه لبنیاتی اشاره کرد و البته سایر متقاضیان خرید امتیاز این باشگاه، افرادی هستند که با فوتبال و همچنین باشگاه سپیدرود رشت آشنایی دارند.
وی ادامه داد: به هرحال هم اینک شرایط این ۶ گروه توسط کمیته ویژه ای در حال بررسی است و امیدواریم که هرچه زودتر تکلیف مدیریتی و وضعیت باشگاه سپیدرود رشت مشخص شود تا این تیم آماده حضور در رقابت های لیگ دسته دوم شود.
وی بیان کرد: هم اینک زمان مهمترین دشمن تیم فوتبال سپیدرود رشت است چون هم اینک تکلیف این تیم مبهم است و روزها نیز همچنان سپری می شود که این تیم در رقابت های فصل آتی لیگ دسته دوم با چه گروه کادر فنی و با چه بازیکنانی در لیگ حضور خواهد یافت.
مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت اضافه کرد: البته با مشخص شدن وضعیت مالکیتی و خریدار جدید ، این مشکلات نیز به طور حتم به زودی برطرف خواهد شد و امیدواریم که هر شخص و گروهی که بتواند مشکلات این تیم قدیمی و پرطرفدار را برطرف کند، این باشگاه را در اختیار بگیرد.
دیدار خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات مدیرتی این باشگاه، متاسفانه تعدادی از بازیکنان قرارداد خود را به طور یکجانبه فسخ کرده اند و از تیم جدا شده اند که وضعیت کنونی به هیچ وجه مساعد نیست اما طرفداران این تیم امیدوارند که با واگذاری امتیاز این باشگاه، تمامی مشکلات سپیدرود برطرف ...

سرخط اخبار