4 بازی برای استقلال و 6 بازی برای پرسپولیس در برنامه ریزی سازمان لیگ برای بهمن ماه

لوگوی پارس فوتبال پارس فوتبال . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۲:۳۷

سازمان لیگ پس از اعتراض استقلالی ها مبنی بر فشرده بودن بازی های آبی پوشان در برنامه ریزی خود برای بهمن ماه ، بازی های پرسپولیس را فشرده تر از استقلال برگزار می کند.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
به گزارش پارس فوتبال، اخیرا پرویز مظلومی اعتراض کرده بود که چرا بازی های استقلال فشرده تر از پرسپولیس است؟! استقلالی ها می گویند پرسپولیس ۲ بازی عقب افتاده دارد ولی ما باید ۵ روز یک بار بازی کنیم. این ادعای پرویز مظلومی در شرایطی مطرح شده است که سازمان لیگ پس از اعتراض استقلالی ها در برنامه ریزی خود برای بهمن ماه ، بازی های پرسپولیس را فشرده تر از استقلال برگزار می کند.
بازی های استقلال در بهمن ماه
۴ بهمن؛ با سایپا
۱۰ بهمن؛ با نفت مسجدسلیمان
۱۷ بهمن؛ با نساجی
۲۵ بهمن؛ با سپاهان
بازی های پرسپولیس در بهمن ماه
۶ بهمن؛ با آلومینیوم
۱۱ بهمن؛ با ماشین سازی
۱۶ بهمن؛ با تراکتور
۲۱ بهمن؛ با مس رفسنجان
۲۶ بهمن؛ با پیکان
یک اسفند؛ با گل گهر
همان طور که مشخص است بازی های پرسپولیس کم کم فشرده تر می شود که طبیعی هم هست و استقلال می تواند بهمن ماه تقریباً هفته ای یک بار بازی کند. البته این به معنای دفاع از برنامه ریزی سازمان لیگ نیست ولی یکسری از اعتراضات به صورت مقطعی درست به نظر می رسد. مثلاً الان که پرسپولیس دو بازی معوقه دارد، استقلالی ها حق دارند اما قاعدتاً اواخر بهمن ماه پرسپولیسی ها باید اعتراض کنند. ضمن اینکه فاصله ۵ روزه بین دو بازی خیلی هم زیاد نیست و نمی توان بابت این قضیه سازمان لیگ را به توپ بست.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار