وداع با سرباز شهید «محمد رضا فلاحی» در ستاد مرزبانی ایلام

شبستان چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۲
امروز چهار شنبه نهم مرداد ۹۸ مراسم باشکوه تشییع و وداع با مرزبان شهید فلاحی با حضور خانواده شهید، مسئولان استانی و همرزمانش در ستاد فرماندهی مرزبانی ایلام برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از ایلام ، « سرهنگ کیاست سپهر » فرمانده مرزبانی استان ایلام، اظهار کرد: احدی از پرسنل سرباز وظیفه و فداکار واحدهای مرزی دهلران در حین کنترل، مراقبت و پایش نوار مرزی، به علت وزش باد شدید تعادلش بهم خورده و از ارتفاع بام برجک دیده بانی به زمین برخورد و در دم به درجه رفیع شهادت رسیده است.
فرمانده مرزبانی ایلام در تشریح این خبر ضمن طلب غفران برای همرزم شهید و صبر جزیل برای خانواده محترم وی، با بیان اینکه در بررسی تیم کارشناسان اعزامی نامه شهادت او فقط برهم خوردن تعادلش بر اثر وزش شدید باد بوده است، افزود: سرباز وظیفه حمید رضا فلاحی زاده فرزند ابوالفضل پایه خدمتی تیر 97، متولد 1379، اهل و ساکن الیگودرز لرستان، از بهترین، با اخلاق ترین و نمونه ترین سربازان بخش کنترل و مراقبت برجک مرزی دهلران بود.
سپهری، تصریح کرد:این سرباز فداکار بامداد هشتم مرداد 98، در حین کنترل، مراقبت و پایش نوار مرزی در بام طبقه سوم برجک دیده بانی به علت شرایط نامساعد جوی و وزش باد از پشت بام برجک به پایین سقوط و از ناحیه سر مصدوم و در دم به فیض رفیع شهادت نائل آمد.
مقام ارشد مرزبانی ایلام، خاطر نشان کرد: امروز چهار شنبه نهم مرداد ۹۸ مراسم باشکوه تشییع و وداع با مرزبان فداکار شهید فلاحی با حضور خانواده شهید، مسئولان استانی و همرزمانش در ستاد فرماندهی مرزبانی ایلام برگزار گردد.
پایان پیام/ 669

سرخط اخبار