فرشاد فرجی در گفت‌وگو با خبرگزاری برنا:

قبل از پیروزی مقابل نساجی تحت فشار بودیم/ امیدوارم قاسمی‌نژاد آقای گل شود

لوگوی برنا نیوز برنا نیوز . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۸:۵۷
شهرخودرو با بردی که مقابل نساجی مازندران آورد کمی از فشارها رها شد.

فرشاد فرجی، مدافع مازندرانی تیم شهرخودرو، درخصوص پیروزی مقابل تیم سابقش، نساجی مازندران، به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: بازی دست ما بود و توانستیم به گل برسیم و موقعیت های زیادی روی دروازه نساجی مازندران ایجاد کردیم خوشحالم که این بازی را بردیم زیرا شرایط خوبی نداشتیم و تحت فشار بودیم.
او که در این دیدار پاس گل داد، در این خصوص ادامه داد: با وجود اینکه پستم تغییر کرده بود اما تمام تلاشم را کردم که خوب باشم و موفق شدم به قاسمی نژاد پاس گل بدهم. او تا به الان گل های حساسی برای مان به ثمر رسانده و امیدوارم آقای گل شود. 
مدافع شهرخودرو درباره پرکارت بودن این دیدار افزود: تعداد کارت های زردی که داور نشان داد خیلی زیاد بود حالا نمی دانم دقیقا بگویم کدام یک از آنها درست بوده کدام یک غلط. بازی پر برخوردی بود ولی نه در حد اینکه 8-9 کارت زرد داشته باشد. 
فرجی در پایان گفت: آقای رحمتی زحمات زیادی برای ما می کشد و از او تشکر می کنم. به تازگی آقای فاضلی هم به کادر اضافه شده که به او خوش آمد می گوئیم. امیدوارم در این چند بازی که تا نیم فصل باقی مانده بتوانیم نتایجی در خور شان مردم مشهد بگیریم. 3

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار