درخشش ووشوکاران جوان در روز سوم مسابقات قهرمانی آسیا

خبرگزاری مهر چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۵

به گزارش خبرگزاری مهر ، دهمین دوره رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان آسیا از روز دوشنبه با حضور ۴۰۰ ووشوکار از ۲۰ کشور در برونئی آغاز شده و تا جمعه ادامه خواهد داشت.تیم ایران در ۲ بخش ساندا و تالوی پسران و دختران در این رویداد شرکت کرده است.
امروز (چهارشنبه) در سومین روز این مسابقات، تیم ایران به ۲ مدال طلا (شاهین بنی طالبی و حسن لطفی) و ۳ نقره (نازنین بازدار، ستایش تک فلاح و علی شکروی) دست یافت. با این اوصاف تعداد مدال های تیم ایران تا پایان روز سوم به ۴ طلا، ۳ نقره و ۵ برنز رسید.
نتایج نمایندگان ایران در روز چهارشنبه:
تالوی پسران:
«شاهین بنی طالبی» در فرم «نن گوئن» رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال، بالاتر از تمام رقبیان ایستاد و مدال طلا را از آن خود کرد.
بنی طالبی با امتیاز ۹.۳۲ به مدال طلا رسید، نماینده مالزی با ۹.۳۱ دوم شد و تالوکار اندونزی با ۹.۳۰ در جایگاه سوم ایستاد. تالوکار نوجوان کشورمان در روزهای گذشته به ۲ مدال برنز نیز رسیده بود.
«علی شکروی» در فرم نن دائو جوانان با امتیاز ۹.۴۷ به مدال نقره رسید.
نماینده چین در این فرم با امتیاز ۹.۶۱ به مدال طلا رسید. تالوکار هنگ کنگی نیز هم امتیاز با شکروی به مدال نقره مشترک رسید.
«محمدعلی مجیری» دیگر نماینده ایران در این فرم با امتیاز ۹.۴۵ در جایگاه پنجم قرار گرفت.
ساندای پسران:
«آرین افراز» در نیمه نهایی وزن ۵۲ کیلوگرم نوجوانان برابر «نینگ هوجام» از هند در ۲ راند متوالی به پیروزی رسید و فینالیست شد.وی برای کسب مدال طلا با «کاچ کین» از ویتنام مصاف خواهد داد. افراز پیش از این نماینده هنگ کنگ را برده بود.
«قرنی ابراهیمی» در نیمه نهایی وزن ۷۰ کیلوگرم ساندای جوانان، «علی عبوزیاد» از ...

سرخط اخبار