هنگامی که آشفته بودم آیا برای ایفای این نقش مهم درست انتخاب شده ام یا نه؟ شهید شهریاری با نشانه ای تایید کرد که لیاقت بازی در این نقش را دارم که برای من افتخار بزرگی است.

خبرگزاری فارس از قم-سمانه سادات فقیه سبزواری : «صبح آخرین روز» عنوان سریالی است که زندگی شهید مجید شهریاری از شهدای هسته ای را روایت می کند، شهیدی که در راه علم و دانش در هشتم آذر سال 1389 به دست منافقین به شهادت رسید. این سریال در 30 قسمت 45 دقیقه ای به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی مصطفی علمی فرداست که تولید آن از اواخر مرداد ماه در زنجان آغاز شده و در ادامه پنج ماه نیز در تهران ضبط انجام می شود و زندگی «شهید شهریاری» را از بدو تولدتا شهادت به تصویر می کشد.
سن 15 تا 22 سالگی این شهید توسط «فرحان فرحناک» هنرمند جوان قمی اجرا می شود که با او به در این زمینه به گفت و گو پرداختیم.
آقای فرحناک از خودتان بگویید؟
متولد 27 دى 1379 از قم هستم که در حال حاضر در مقطع کارشناسی در رشته سینما در دانشگاه پارس تهران تحصیل می کنم و در نمایش های مختلف که گاها برخی از آنها به جشنواره راه یافته است به ایفای نقش پرداختم و همچنین در بخش نمایش های رادیو قم و رادیو معارف نیز به گویندگی پرداختم.
چگونه برای ایفای نقش «شهید شهریاری» انتخاب شدید؟
انتخاب این نقش براى من خیلى عجیب و جالب بود. عکس آقا مجید و فراخوان انتخاب بازیگر، توسط یکى از دوستان ما در فضاى مجازى گذاشته شده بود. پدرم که خود از هنرمندان تئاتر و سینما است برای شرکت من در این فراخوان بسیار اصرار داشت اما خودم امیدی نداشتم که برای این نقش انتخاب شوم اما بالاخره با پافشارى پدر و مادرم در این فراخوان شرکت کردم که کارگردان و تهیه کننده در نخستین دیداری که انجام شد به دلیل شباهت چهره من با این شهید بزرگوار برای ایفای نقش در دو کاراکتر شهید شهریاری و پسرشان انتخاب شدم.
...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار