پلیس آگاهی تهران از دستگیری سه نفر از اعضای باند بزرگ کلاهبرداری خبر داد که با اسناد جعلی املاک شهروندان را می فروختند.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران از دستگیری 3 نفر از اعضای باند بزرگ کلاهبرداران که با اسناد جعلی املاک شهروندان را می فروختند، خبر داد.
سرهنگ کارآگاه سید علی شریفی گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه بیستم بهمن ماه سال گذشته 4 مرد به درب منزلش واقع دراقدسیه مراجعه و با شکستن درب وارد شده و یک ساعت طلا به ارزش تقریبی 2 میلیارد ریال را سرقت کرده اند بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه شاکی موفق شده بود شماره پلاک خودروی متهمان را یادداشت کند، افزود: پس از ارجاع پرونده به پایگاه یکم پلیس آگاهی تحقیقات اولیه برای شناسایی سارقان صورت گرفت.
این مقام انتظامی ادامه داد: تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه سی و یکم فروردین خودروی متهمان در اتوبان مدرس توسط واحد گشت پلیس آگاهی متوقف و راننده آن به نام شهروز متولد 1357 دستگیر و برای انجام تحقیقات به پایگاه یکم انتقال یافت.
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بیان داشت: گزارش واحد گشت پلیس آگاهی حاکی از آن بود در بازرسی از خودروی توقیفی 30 سند ملک جعلی کشف و در بررسی های تکمیلی مشخص شد که مدارک و سند شاکی نیز جعل شده است.
وی افزود: ظن ماموران مبنی بر فروش ملک شاکی با استفاده از اسناد جعلی توسط متهم قوت گرفت و وی برای تحقیقات تخصصی در اختیار کارآگاهان دایره مبارزه جعل و کلاهبرداری پایگاه قرار گرفت.
سرهنگ شریفی گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که شهروز عضو یک باند بزرگ جعل و کلاهبرداری است و این افراد تاکنون 3 ملک بزرگ در تهران را به ارزش تقریبی 200 میلیارد تومان فروخته اند و قصد داشتند با سند های جعلی تهیه شده 30 ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار