بوشهر- فرماندار شهرستان کنگان گفت: پروژه ها باید به بهترین شکل و در زمان مناسب به مردم تحویل داده شود و مسئولین متولی اجازه ندهند عمر پروژه های در حال احداث به درازا بکشد.

به گزارش خبرنگار مهر ، سید علی پاک نژاد صبح سه شنبه در جلسه هماهنگی پروژه های عمرانی قابل بهره برداری و یا آغاز عملیات اجرایی شهرداری های سه گانه شهرستان با تأکید بر تکمیل پروژه های نیمه تمام اظهار داشت: با برنامه ریزی منظم می توان پروژه های نیمه تمام را در هفته دولت و همچنین دهه فجر سال جاری افتتاح کرد.
فرماندار شهرستان کنگان با اشاره به استقرار شرکت ها در منطقه گفت: حتماً از ظرفیت شرکت های مستقر در منطقه استفاده شود تا بتوان در پیشبرد اهداف و توسعه شهرستان به خوبی پیش رفت.
پاک نژاد عنوان کرد: حضور بخش خصوصی می تواند مؤثر باشد و مسئولین در شهرستان به دنبال فعال کردن بخش خصوصی باشند.
رئیس شورای اداری شهرستان کنگان مطرح کرد: استعلاماتی که گرفته می شود به صورت شفاهی نباشد و حتماً به صورت کتبی باشد تا در آینده با مشکلی مواجه نشویم.
این مقام مسئول ادامه داد: آبراه های شهرستان به خوبی بررسی شود و اگر مانعی بر سر راه آن ها قرار دارد رفع شود تا مشکلی ایجاد نشود.
نماینده عالی دولت در شهرستان کنگان بیان کرد: شهرداری های سیراف و بنک به دنبال مجهز کردن شهر به دوربین های امنیتی و ترافیکی باشند این دوربین ها می تواند در ارتقای امنیت شهر عملکرد خوبی داشته باشند.
فرماندار شهرستان کنگان خاطرنشان کرد: مدارس شهرستان متأسفانه از لحاظ فضا با مشکل مواجه هستند که نیاز است با برنامه ریزی مناسب این مشکلات فضاهای آموزشی رفع شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری